powerdevil - en to az translation catalogue (18 entries)

en: The activity service is running with bare functionalities.
    Names and icons of the activities might not be available.
az: Aktiv fəaliyyət xidməti ən az funksiya ilə işə düşür.
    Otağın adı və niçanı əlçatmaz ola bilər.

en: The activity service is not running.
    It is necessary to have the activity manager running to configure activity-specific power management behavior.
az: Otaq xidməti başladılmayıb.
    Hər otaq üçün enerjiyə nəzarət xidmətinin işə düşməsi üçün bu xidmət başladılmalıdır.

en: The Power Management Service appears not to be running.
az: Enerjiyə Nəzarət Xidmətinin işləmədiyi görünür.

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
az: Yuxu

en: Hibernate
az: Gözləmə

en: Shut down
az: Söndürmək

en: PC running on AC power
az: Komputer elektrik şəbəkəsindən qidalanır

en: PC running on battery power
az: Komputer batareyadan qidalanır

en: PC running on low battery
az: Komputer zəif batareya ilə işləyir

[ctx: This is meant to be: Act like activity %1]
en: Activity "%1"
az: İş otağı "%1"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noSettingsRadio)
en: Do not use special settings
az: Xüsusi ayarlardan istifadə etməmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, actLikeRadio)
en: Act like
az: Bu qaydada hərəkət etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specialBehaviorRadio)
en: Define a special behavior
az: Xüsusi davranış təyin etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noShutdownScreenBox)
en: Never turn off the screen
az: Ekranı heç zaman söndürməmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noShutdownPCBox)
en: Never shut down the computer or let it go to sleep
az: Komputeri heç zaman sönməsin və yuxu rejiminə keçməsin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysBox)
en: Always
az: Həmişə

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alwaysAfterLabel)
en: after
az: sonra

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alwaysAfterSpin)
en:  min
az:  dəq
