powerdevil - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Do nothing
az: Heç nə etməmək

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
az: Yuxu

en: Hibernate
az: Gözləmə

en: Shut down
az: Söndürmək

en: The Power Management Service appears not to be running.
az: Enerjiyə Nəzarət Xidmətinin işləmədiyi görünür.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryLevelsLabel)
en: <b>Battery Levels                     </b>
az: <b>Bataryanın səviyyəsi                 </b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowLabel)
en: &Low level:
az: &Aşağı səviyyə:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Low battery level
az: Batareyanın aşağı səviyyəsi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Battery will be considered low when it reaches this level
az: Bu səviyyə batareyanın zəif səviyyəsi kimi qəbul ediləcəkdir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, criticalLabel)
en: &Critical level:
az: &Kritik səviyyə:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Critical battery level
az: Kritik batareya səviyyəsi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Battery will be considered critical when it reaches this level
az: Bu səviyyə batareyanın kritik səviyyəsi kimi qəbul ediləcəkdir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, BatteryCriticalLabel)
en: A&t critical level:
az: Kri&tik səviyyədə:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowPeripheralLabel)
en: Low level for peripheral devices:
az: Qoşulmuş cihazlar üçün aşağı səviyyə:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdLabel)
en: Charge Limit
az: Dolma limiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdExplanation)
en: <html><head/><body><p>Keeping the battery charged 100% over a prolonged period of time may accelerate deterioration of battery health. By limiting the maximum battery charge you can help extend the battery lifespan.</p></body></html>
az: <html><head/><body><p>Batareyanın səviyyəsini uzun müddət 100%-də saxlamaq onun sıradan çıxmasını sürətləndirə bilər. Dolma limiti ilə batareyanın maksimuma qədər dolmasının qarşısını almaqla onun ömrünü uzada bilərsiniz.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, chargeStopThresholdMessage)
en: You might have to disconnect and re-connect the power source to start charging the battery again.
az: Batareyanın yenidən dolmasını başlatmaq üçün elektrik şəbəkəsindən ayırmanız və yenidən şəbəkəyə qoşmanız lazım gələ bilər.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStartThresholdLabel)
en: Start charging only once below:
az: Bu aşağı səviyyədə olduqda doldurmanı başlatmaq:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, chargeStartThresholdSpin)
en: Always charge when plugged in
az: Həmişə el. çəbəkəsinə qoşduqda doldurmaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pausePlayersLabel)
en: Pause media players when suspending:
az: Dayanma zamanı mediapleyeri dayandırmaq:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pausePlayersCheckBox)
en: Enabled
az: Aktivdir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, notificationsButton)
en: Configure Notifications…
az: Bildirişləri ayarlayın...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Other Settings
az: Digər Ayarlar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStopThresholdLabel)
en: Stop charging at:
az: Bu səviyyədə dolmanı dayandırmaq:
