powerdevil - en to az translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
az: KDE Enerjiyə Nəzarət Sistemi indi komputerinizin imkanlarına əsaslanaraq bir sıra standart göstəricilər təyin edəcəkdir. Bu həmçinin etdiyiniz bütün dəyişiklikləri siləcəkdir. Davam etmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Restore Default Profiles
az: Standart profilləri bərpa etmək

en: The Power Management Service appears not to be running.
az: Enerjiyə Nəzarət Xidmətinin işləmədiyi görünür.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
az: Elektrik şəbəkəsindən

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
az: Batareyadan

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
az: Zəif batareyadan
