plasma-settings - en to az translation catalogue (45 entries)

en: 30 sec
az: 30 san

en: 1 min
az: 1 dəq

en: 2 min
az: 2 dəq

en: 5 min
az: 5 dəq

en: 10 min
az: 10 dəq

en: 15 min
az: 15 dəq

en: Never
az: Heç vaxt

en: Battery Information
az: Batareya haqqında məlumat

en: Usage Graph
az: İstifadəolunma qrafiki

en: Information
az: Məlumat

en: Is Rechargeable
az: Təkrar doldurulabiləndi

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: Charge State
az: Doldurulma vəziyyəti

en: Not charging
az: Doldurulmur

en: Charging
az: Doldurulur

en: Discharging
az: Boşalır

en: Fully charged
az: Tam doldurulub

en: Unknown
az: Naməlum

en: Current Charge
az: Hazırkı doldurulma

en: Health
az: Vəziyyəti

en: Vendor
az: İstehsalçı

en: Serial Number
az: Seriya nömrəsi

en: Technology
az: Texnologiya

en: Lithium ion
az: Litium-ion

en: Lithium polymer
az: Litium-polimer

en: Lithium iron phosphate
az: Litium-ion-fosfat

en: Lead acid
az: Qurğuşun-turşu

en: Nickel cadmium
az: Nikel-kadmium

en: Nickel metal hydride
az: Nikel-metal hibrid

en: Unknown technology
az: Naməlum texnologiya

en: Devices
az: Cihazlar

en: Internal battery
az: Daxili batareya

en: UPS battery
az: UPS batareyası

en: Monitor battery
az: Monitor batareyası

en: Mouse battery
az: Siçan batareyası

en: Keyboard battery
az: Klaviatura batareyası

en: PDA battery
az: Cib komputeri batareyası

en: Phone battery
az: Telefon batareyası

en: Unknown battery
az: Naməlum batareya

[ctx: %1 is battery type, %2 is charge percent]
en: %1 %2 (Charging)
az: %1 %2 (Doldurulur)

en: Screen
az: Ekran

[ctx: Part of a sentence like 'Dim screen after 5 minutes']
en: Dim screen after
az: Bu vaxtadan sonra ekran qaralır:

[ctx: Part of a sentence like 'Turn off screen after 5 minutes']
en: Turn off screen after
az: Bu vaxtdan sonra ekran sönür:

[ctx: Part of a sentence like 'Suspend device after 5 minutes']
en: Suspend device after
az: Bu vaxtdan sonra cihazın işi dayanır:
