powerdevil - en to bs translation catalogue (30 entries)

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
bs: Povećaj osvjetljaj ekrana

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
bs: Smanji osvjetljaj ekrana

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
bs: Nivo

en:  min
bs:  min.

en: After
bs: Nakon

en: Switch off after
bs: Isključi nakon

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
bs: Hibernacija

en: Do nothing
bs: ne radi ništa

en: Hibernate
bs: Hibernacija

en: Lock screen
bs: Zaključaj ekran

en: Prompt log out dialog
bs: Prikaz dijaloga za odjavu

en: Turn off screen
bs: Ugasi ekran

en: When laptop lid closed
bs: Kada se spusti poklopac

en: When power button pressed
bs: Kada se pritisne dugme napajanja

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
bs: Povećaj osvjetljaj tastature

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
bs: Smanji osvjetljaj tastature

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
bs: Preklopi pozadinsko svjetlo tastature

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
bs: Nivo

en: Script
bs: Skripta

en: On Profile Load
bs: Pri učitavanju profila

en: On Profile Unload
bs: Pri izbacivanju profila iz memorije

en: Run script
bs: Pokreni skriptu

en: Unsupported suspend method
bs: Nepodržani metod suspendovanja

en: Activity Manager
bs: Menadžer aktivnosti

en: This activity's policies prevent screen power management
bs: Ova pravila aktivnosti sprečavaju upravljanje napajanjem ekrana

en: Battery Low (%1% Remaining)
bs: Baterija na niskom nivou (%1% preostalo)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
bs: Baterija kritična (%1% preostalo)

en: AC Adapter Plugged In
bs: Uključen adapter za naizmjeničnu struju

en: Running on AC power
bs: Radim na AC napajanju

en: Running on Battery Power
bs: Radim na baterijama
