powerdevil - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: The activity service is running with bare functionalities.
    Names and icons of the activities might not be available.
ca: El servei de l'activitat s'està executant amb les funcionalitats mínimes.
    Els noms i les icones de les activitats podrien no estar disponibles.

en: The activity service is not running.
    It is necessary to have the activity manager running to configure activity-specific power management behavior.
ca: El servei de l'activitat no s'està executant.
    Cal tenir el gestor d'activitat executant-se per a configurar el comportament de gestió d'energia específic d'activitat.

en: The Power Management Service appears not to be running.
ca: Sembla que el servei de gestió d'energia no s'està executant.

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
ca: Suspèn

en: Hibernate
ca: Hiberna

en: Shut down
ca: Atura

en: PC running on AC power
ca: El PC està funcionant amb alimentació CA

en: PC running on battery power
ca: El PC està funcionant amb alimentació per bateria

en: PC running on low battery
ca: El PC està funcionant amb alimentació per bateria baixa

[ctx: This is meant to be: Act like activity %1]
en: Activity "%1"
ca: Activitat «%1»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noSettingsRadio)
en: Do not use special settings
ca: No usis cap configuració especial

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, actLikeRadio)
en: Act like
ca: Funciona com

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specialBehaviorRadio)
en: Define a special behavior
ca: Defineix un comportament especial

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noShutdownScreenBox)
en: Never turn off the screen
ca: No apaguis mai la pantalla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noShutdownPCBox)
en: Never shut down the computer or let it go to sleep
ca: No aturis mai l'ordinador o permetis que se suspengui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysBox)
en: Always
ca: Sempre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alwaysAfterLabel)
en: after
ca: després de

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, separateSettingsRadio)
en: Use separate settings
ca: Usa una configuració separada
