powerdevil - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
ca: El sistema de gestió d'energia del KDE ara generarà un conjunt de valors per defecte basats en les característiques de l'ordinador. Això també esborrarà totes les modificacions que hàgiu efectuat. Esteu segur que voleu continuar?

en: Restore Default Profiles
ca: Restaura els perfils per defecte

en: The Power Management Service appears not to be running.
ca: Sembla que el servei de gestió d'energia no s'està executant.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
ca: Amb alimentació CA

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
ca: Amb la bateria

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
ca: Amb la bateria baixa
