powerdevil - en to ca translation catalogue (44 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
ca: Apagada

[ctx: Brightness level]
en: Low
ca: Baixa

[ctx: Brightness level]
en: Medium
ca: Mitjana

[ctx: Brightness level]
en: High
ca: Alta

[ctx: Backlight on or off]
en: On
ca: Activa

[ctx: Display brightness]
en: Brightness
ca: Lluminositat

[ctx: Placeholder is display name]
en: Display Brightness - %1
ca: Lluminositat de la pantalla - %1

en: Follow accent color
ca: Segueix el color d'accent

en: Brightness and Color
ca: Lluminositat i color

en: Screen brightness at %1%
ca: Lluminositat de la pantalla al %1%

[ctx: Brightness of named display at percentage]
en: Brightness of %1 at %2%
ca: Lluminositat de %1 al %2%

en: Keyboard brightness at %1%
ca: Lluminositat del teclat al %1%

[ctx: Status]
en: Night Light suspended; middle-click to resume
ca: S'ha suspès la llum de nit; clic del mig per a reprendre

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
ca: S'ha suspès la llum de nit

[ctx: Status]
en: Night Light at day color temperature
ca: Llum de nit a la temperatura de color de dia

[ctx: Status]
en: Night Light at night color temperature
ca: Llum de nit a la temperatura de color de nit

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in morning transition (complete by %1)
ca: Llum de nit en la transició del matí (completat a les %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in evening transition (complete by %1)
ca: Llum de nit en la transició del vespre (completat a les %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light evening transition scheduled for %1
ca: Transició del vespre de la llum de nit planificada a les %1

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light morning transition scheduled for %1
ca: Transició del matí de la llum de nit planificada a les %1

en: Scroll to adjust screen brightness
ca: Desplaceu per a ajustar la lluminositat de la pantalla

en: Middle-click to suspend Night Light
ca: Clic del mig per a suspendre la llum de nit

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
ca: Configura la llum de nit…

en: &Configure Power Management…
ca: &Configura la gestió d'energia…

[ctx: Night light status]
en: Suspended
ca: Suspesa

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
ca: No disponible

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
ca: No activada

[ctx: Night light status]
en: Not running
ca: No s'està executant

[ctx: Night light status]
en: On
ca: Activa

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
ca: Transició del matí

[ctx: Night light phase]
en: Day
ca: Dia

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
ca: Transició del vespre

[ctx: Night light phase]
en: Night
ca: Nit

[ctx: Placeholder is screen color temperature]
en: %1K
ca: %1 K

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
ca: Suspèn

en: Configure…
ca: Configura…

en: Enable and Configure…
ca: Activa i configura…

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
ca: Transició al dia completa a les:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
ca: Transició a la nit programada a les:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
ca: Transició a la nit completa a les:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
ca: Transició al dia programada a les:

en: Keyboard Backlight
ca: Retroil·luminació del teclat

en: Keyboard Color
ca: Color del teclat

en: Night Light
ca: Llum de nit
