powerdevil - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: 30 sec
ca: 30 s

en: Never
ca: Mai

en: Battery Information
ca: Informació de la bateria

en: Usage Graph
ca: Gràfica d'ús

en: Information
ca: Informació

en: Is Rechargeable
ca: És recarregable

en: Yes
ca: Sí

en: Charge State
ca: Estat de la càrrega

en: Not charging
ca: No està carregant

en: Charging
ca: Està carregant

en: Discharging
ca: Està descarregant

en: Fully charged
ca: Totalment carregada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Current Charge
ca: Càrrega actual

en: Health
ca: Estat

en: Vendor
ca: Fabricant

en: Serial Number
ca: Número de sèrie

en: Technology
ca: Tecnologia

en: Lithium ion
ca: Ió liti

en: Lithium polymer
ca: Polímer de liti

en: Lithium iron phosphate
ca: Fosfat de ferro de liti

en: Lead acid
ca: Plom i àcid

en: Nickel cadmium
ca: Níquel cadmi

en: Nickel metal hydride
ca: Hidrur de metall de níquel

en: Unknown technology
ca: Tecnologia desconeguda

en: Devices
ca: Dispositius

en: Internal battery
ca: Bateria interna

en: UPS battery
ca: Bateria de l'UPS

en: Monitor battery
ca: Bateria del monitor

en: Mouse battery
ca: Bateria del ratolí

en: Keyboard battery
ca: Bateria del teclat

en: PDA battery
ca: Bateria del PDA

en: Phone battery
ca: Bateria del telèfon

en: Unknown battery
ca: Bateria desconeguda

[ctx: %1 is battery type, %2 is charge percent]
en: %1 %2 (Charging)
ca: %1 %2 (Està carregant)

en: Screen
ca: Pantalla

[ctx: Part of a sentence like 'Dim screen after 5 minutes']
en: Dim screen after
ca: Enfosqueix la pantalla després de

[ctx: Part of a sentence like 'Turn off screen after 5 minutes']
en: Turn off screen after
ca: Apaga la pantalla després de

[ctx: Part of a sentence like 'Suspend device after 5 minutes']
en: Suspend device after
ca: Suspèn el dispositiu després de
