powerdevil - en to ca@valencia translation catalogue (24 entries)

en: Do nothing
ca@valencia: No faces res

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
ca@valencia: Suspén

en: Hibernate
ca@valencia: Hiberna

en: Shut down
ca@valencia: Para

en: The Power Management Service appears not to be running.
ca@valencia: Pareix que el servei de gestió de l'energia no s'està executant.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryLevelsLabel)
en: <b>Battery Levels                     </b>
ca@valencia: <b>Nivells de la bateria</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowLabel)
en: &Low level:
ca@valencia: Nivell &baix:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Low battery level
ca@valencia: Nivell baix de la bateria

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Battery will be considered low when it reaches this level
ca@valencia: Es considerarà que la bateria està baixa quan arribe a este nivell

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, criticalLabel)
en: &Critical level:
ca@valencia: Nivell &crítica:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Critical battery level
ca@valencia: Nivell crítica de la bateria

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Battery will be considered critical when it reaches this level
ca@valencia: Es considerarà que la bateria està crítica quan arribe a este nivell

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, BatteryCriticalLabel)
en: A&t critical level:
ca@valencia: E&n el nivell crítica:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowPeripheralLabel)
en: Low level for peripheral devices:
ca@valencia: Nivell baix per a dispositius perifèrics:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdLabel)
en: Charge Limit
ca@valencia: Límit de càrrega

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdExplanation)
en: <html><head/><body><p>Keeping the battery charged 100% over a prolonged period of time may accelerate deterioration of battery health. By limiting the maximum battery charge you can help extend the battery lifespan.</p></body></html>
ca@valencia: <html><head/><body><p>Mantindre la bateria carregada al 100% per un període prolongat de temps pot accelerar el deteriorament de l'estat de la bateria. En limitar la càrrega màxima de la bateria podeu ajudar a ampliar la vida útil de la bateria.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, chargeStopThresholdMessage)
en: You might have to disconnect and re-connect the power source to start charging the battery again.
ca@valencia: Potser cal desconnectar i tornar a connectar la font d'alimentació per a tornar a iniciar la càrrega de la bateria.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStartThresholdLabel)
en: Start charging only once below:
ca@valencia: Inicia la càrrega només per davall de:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, chargeStartThresholdSpin)
en: Always charge when plugged in
ca@valencia: Carrega sempre quan està connectat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pausePlayersLabel)
en: Pause media players when suspending:
ca@valencia: Fa pausa dels reproductors multimèdia en suspendre:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pausePlayersCheckBox)
en: Enabled
ca@valencia: Activat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, notificationsButton)
en: Configure Notifications…
ca@valencia: Configura les notificacions…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Other Settings
ca@valencia: Altres opcions

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStopThresholdLabel)
en: Stop charging at:
ca@valencia: Para la càrrega al:
