powerdevil - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
cs: Systém správy napájení KDE nyní vygeneruje sadu výchozích profilů založenou na schopnostech vašeho počítače. Tímto rovněž dojde ke smazání všech vašich změn. Opravdu si přejete pokračovat?

en: Restore Default Profiles
cs: Obnovit výchozí profily

en: The Power Management Service appears not to be running.
cs: Služba pro správu napájení, zdá se, neběží.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
cs: Na napájení ze sítě

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
cs: Na baterii

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
cs: Při nízké úrovní baterie
