powerdevil - en to et translation catalogue (69 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
et: Toitehaldus

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
et: Ekraani heleduse suurendamine

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
et: Ekraani heleduse vähendamine

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
et: Tase

en: After
et: Pärast

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Turn Off Screen
et: Ekraani väljalülitamine

en: Switch off after
et: Väljalülitamine pärast

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
et: Passiivseisund

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
et: Talveuni

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
et: Väljalülitamine

[ctx: @action:inmenu Global shortcut, used for long presses of the power button]
en: Power Down
et: Seiskamine

[ctx: Execute action on lid close even when external monitor is connected]
en: Even when an external monitor is connected
et: Isegi kui väline monitor on ühendatud

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
et: Uni

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Hybrid sleep
et: Hübriiduni

en: Shut down
et: Seiskamine

en: Lock screen
et: Ekraani lukustamine

en: Prompt log out dialog
et: Väljalogimise dialoog

en: Turn off screen
et: Ekraani väljalülitamine

en: When laptop lid closed
et: Kui sülearvuti kaas suletakse

en: When power button pressed
et: Kui vajutatakse toitenuppu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
et: Klaviatuuri heleduse suurendamine

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
et: Klaviatuuri heleduse vähendamine

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
et: Klaviatuuri taustavalguse lülitamine

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
et: Tase

en: Leave unchanged
et: Jäetakse muutmata

en: Script
et: Skript

en: On Profile Load
et: Profiili laadimisel

en: On Profile Unload
et: Profiili mahalaadimisel

en: Run script
et: Skripti käivitamine

en: after
et: pärast

en: Automatically
et: Automaatne

en: While asleep, hibernate after a period of inactivity
et: Uneseisundist lülitutakse teatava aja järel talveunne

en: Turn off
et: Väljalülitamine

en: Turn on
et: Sisselülitamine

en: Mobile broadband
et: Mobiiliühendus

en: Unsupported suspend method
et: Toetamata passiivseisundi meetod

en: KDE Power Management System
et: KDE toitehalduse süsteem

[ctx: @title]
en: PowerDevil, an advanced, modular and lightweight power management daemon
et: PowerDevil on täiustatud, modulaarne ja väike toitehalduse deemon

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2015-2019 Kai Uwe Broulik
et: (c) 2015-2019: Kai Uwe Broulik

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
et: Hooldaja

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer
et: Endine hooldaja

en: Replace an existing instance
et: Olemasoleva protsessi asendamine

en: Activity Manager
et: Tegevuste haldur

en: This activity's policies prevent the system from going to sleep
et: Tegevuste reeglid takistavad süsteemil uneseisundisse minekut

en: This activity's policies prevent screen power management
et: Tegevuste reeglid takistavad ekraani toitehaldust

en: Extra Battery Added
et: Lisati lisaaku

en: The computer will no longer go to sleep.
et: Arvuti enam magama ei lähe.

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
et: Seadme aku madal tase (%1% alles)

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
et: Hiire aku madal tase (%1% alles)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
et: Klaviatuuri aku madal tase (%1% alles)

en: Bluetooth Device Battery Low (%1% Remaining)
et: Bluetoothi seadme aku madal tase (%1% alles)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in Bluetooth device "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
et: Sinu Bluetoothi seadme "%1" aku laetuse tase on madal ja seade võib iga hetk välja lülituda. Palun vaheta või lae aku niipea kui võimalik.

en: Battery running low - to continue using your computer, plug it in or shut it down and change the battery.
et: Aku tase on madal. Kui soovid arvutit edasi kasutada, ühenda see vooluvõrku või sulge arvuti ja vaheta aku välja.

[ctx: Cancel timeout that will automatically put system to sleep because of low battery]
en: Cancel
et: Loobu

en: Battery level critical. Your computer will shut down in 60 seconds.
et: Aku laetus on jõudnud kriitilisele tasemele, arvuti töö peatatakse 60 sekundi pärast.

en: Battery level critical. Your computer will enter hibernation mode in 60 seconds.
et: Aku laetus on jõudnud kriitilisele tasemele, arvuti viiakse talveunne 60 sekundi pärast.

en: Battery level critical. Your computer will go to sleep in 60 seconds.
et: Aku laetus on jõudnud kriitilisele tasemele, arvuti pannakse magama 60 sekundi pärast.

en: Battery level critical. Please save your work.
et: Aku laetus on jõudnud kriitilisele tasemele, salvesta oma töö nii kiiresti kui võimalik.

en: Battery Low (%1% Remaining)
et: Aku madal tase (%1% alles)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
et: Aku kriitiline tase (%1% alles)

en: AC Adapter Plugged In
et: AC adapter on ühendatud

en: Running on AC power
et: Vooluvõrgust töötav arvuti

en: The power adapter has been plugged in.
et: Arvuti ühendati elektrivõrku.

en: Running on Battery Power
et: Aku peal töötav arvuti

en: The power adapter has been unplugged.
et: Arvuti lahutati elektrivõrgust.

en: Charging Complete
et: Laadimine on tehtud

en: Battery now fully charged.
et: Aku on nüüd täielikult laetud.
