powerdevil - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Do nothing
eu: Ez egin ezer

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eu: Egin lo

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Shut down
eu: Itzali

en: The Power Management Service appears not to be running.
eu: Ematen du energia kudeatzeko zerbitzua ez dagoela martxan.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryLevelsLabel)
en: <b>Battery Levels                     </b>
eu: <b>Bateria-mailak</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowLabel)
en: &Low level:
eu: &Bateria eskasa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Low battery level
eu: Bateria-maila eskasa

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Battery will be considered low when it reaches this level
eu: Bateria eskas dagoela joko da maila honetara hustu denean

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, criticalLabel)
en: &Critical level:
eu: Maila &larria:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Critical battery level
eu: Bateria-maila larria

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Battery will be considered critical when it reaches this level
eu: Bateria larri dagoela joko da maila honetara hustu denean

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, BatteryCriticalLabel)
en: A&t critical level:
eu: Maila larria&n:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowPeripheralLabel)
en: Low level for peripheral devices:
eu: Maila eskasa gailu periferikoentzat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdLabel)
en: Charge Limit
eu: Karga-muga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdExplanation)
en: <html><head/><body><p>Keeping the battery charged 100% over a prolonged period of time may accelerate deterioration of battery health. By limiting the maximum battery charge you can help extend the battery lifespan.</p></body></html>
eu: <html><head/><body><p>Bateria denbora luzez % 100ean kargatuta izateak bateriaren osasun-narriadura azkartu dezake. Bateriaren gehienezko karga mugatuz, bateriaren bizialdia hedatzen lagun dezakezu.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, chargeStopThresholdMessage)
en: You might have to disconnect and re-connect the power source to start charging the battery again.
eu: Baliteke elikatze-iturria deskonektatu eta berriro konektatu behar izatea bateria berriz kargatzen hasteko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStartThresholdLabel)
en: Start charging only once below:
eu: Hasi kargatzen soilik honetatik jaitsi denean:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, chargeStartThresholdSpin)
en: Always charge when plugged in
eu: Entxufatzean, beti, kargatu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pausePlayersLabel)
en: Pause media players when suspending:
eu: Eten euskarri jotzaileak esekitzean:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pausePlayersCheckBox)
en: Enabled
eu: Gaituta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, notificationsButton)
en: Configure Notifications…
eu: Konfiguratu jakinarazpenak...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Other Settings
eu: Beste ezarpen batzuk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStopThresholdLabel)
en: Stop charging at:
eu: Kargatzen gelditu hemen:
