powerdevil - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
eu: KDEren energia kudeatzeko sistemak profil lehenetsi batzuk sortuko ditu, ordenagailuaren ahalmenean oinarrituta. Zuk egindako aldaketak ere ezabatuko ditu. Ziur zaude jarraitu nahi duzula?

en: Restore Default Profiles
eu: Leheneratu profil lehenetsiak

en: The Power Management Service appears not to be running.
eu: Ematen du energia kudeatzeko zerbitzua ez dagoela martxan.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
eu: Entxufatuta

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
eu: Bateriarekin

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
eu: Bateria gutxirekin
