powerdevil - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: The activity service is running with bare functionalities.
    Names and icons of the activities might not be available.
eu: Jarduera-zerbitzua oinarrizko funtzionaltasunekin exekutatzen ari da.
    Baliteke jarduera-izenak eta -ikonoak erabilgarri ez egotea.

en: The activity service is not running.
    It is necessary to have the activity manager running to configure activity-specific power management behavior.
eu: Jarduera-zerbitzua ez da exekutatzen ari.
    Jarduera-kudeatzailea exekutatzen egotea beharrezkoa da, jardueren berariazko energia-kudeaketa jokabidea konfiguratzeko.

en: The Power Management Service appears not to be running.
eu: Ematen du energia kudeatzeko zerbitzua ez dagoela martxan.

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
eu: Egin lo

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Shut down
eu: Itzali

en: PC running on AC power
eu: PCa korronte alternoarekin ibiltzen ari da

en: PC running on battery power
eu: PCa bateria-energiarekin ibiltzen ari da

en: PC running on low battery
eu: PCa bateria eskasarekin ibiltzen ari da

[ctx: This is meant to be: Act like activity %1]
en: Activity "%1"
eu: "%1" jarduera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noSettingsRadio)
en: Do not use special settings
eu: Ez erabili ezarpen berezirik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, actLikeRadio)
en: Act like
eu: Jokatu honela:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, specialBehaviorRadio)
en: Define a special behavior
eu: Definitu jokabide berezi bat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noShutdownScreenBox)
en: Never turn off the screen
eu: Ez itzali pantaila inoiz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, noShutdownPCBox)
en: Never shut down the computer or let it go to sleep
eu: Sekula ez itzali ordenagailua ez eta lokartzen utzi ere

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysBox)
en: Always
eu: Beti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alwaysAfterLabel)
en: after
eu: honen ondoren:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, separateSettingsRadio)
en: Use separate settings
eu: Erabili ezarpen bereiziak
