powerdevil - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
fr: Le système de gestion de l'énergie de KDE va maintenant générer un ensemble de réglages par défaut en fonction des possibilités de votre ordinateur. Cette opération supprimera également toutes les modifications que vous avez effectuées. Voulez-vous continuer ?

en: Restore Default Profiles
fr: Restaurer les profils par défaut

en: The Power Management Service appears not to be running.
fr: Le service de gestion de l'énergie semble ne pas être lancé.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
fr: Sur secteur

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
fr: Sur batterie

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
fr: Sur batterie faible
