powerdevil - en to hr translation catalogue (16 entries)

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
hr: Razina

en: After
hr: Nakon

en: Switch off after
hr: Isključi nakon

en: Do nothing
hr: Ne čini ništa

en: Hibernate
hr: Hiberniraj

en: Lock screen
hr: Zaključaj zaslon

en: Prompt log out dialog
hr: Prikaži dijaloški prozor za odjavu

en: Turn off screen
hr: Isključi zaslon

en: When laptop lid closed
hr: Kada je prijenosno računalo zaklopljeno

en: When power button pressed
hr: Kada je pritisnut gumb za uključiti/isključiti

en: Script
hr: Skripta

en: On Profile Load
hr: kad se aktivira profil

en: On Profile Unload
hr: kad se deaktivira profil

en: Run script
hr: Pokreni skriptu

en: Unsupported suspend method
hr: Nepodržana metoda obustave

en: KDE Power Management System
hr: KDE-ov sustav upravljanja potrošnjom energije
