powerdevil - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Do nothing
hr: Ne čini ništa

en: Hibernate
hr: Hiberniraj

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Low battery level
hr: Niska razina baterije

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Battery will be considered low when it reaches this level
hr: Baterija će se smatrati praznom kada se dosegne ova razina

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Critical battery level
hr: Kritična razina baterije

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Battery will be considered critical when it reaches this level
hr: Baterija će se smatrati da je na kritičnoj razini kada dosegne ovu razinu
