desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (69 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
hsb: Wobchad z milinu

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
hsb: Swětłosć wobrazowki zwyšić

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
hsb: Swětłosć wobrazowki pomjeńšić

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
hsb: Stopjeń

en:  min
hsb: mjeń.

en: After
hsb: Po

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Turn Off Screen
hsb: Wobrazowku hasnyć

en: Switch off after
hsb: Hasnyć po

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
hsb: Zastajić

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
hsb: Zymski spar

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
hsb: Hasnyć

[ctx: @action:inmenu Global shortcut, used for long presses of the power button]
en: Power Down
hsb: Hasnyć

[ctx: Execute action on lid close even when external monitor is connected]
en: Even when an external monitor is connected
hsb: Samo hdyž je eksterna wobrazowka přizamknjena

en: Do nothing
hsb: Ničo nječinić

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
hsb: Spinkać

en: Hibernate
hsb: Zymski spar

en: Hybrid sleep
hsb: Hybridny spar

en: Shut down
hsb: Hasnyć

en: Lock screen
hsb: Wobrazowku zamknyć

en: Prompt log out dialog
hsb: Dialog za wotzjewjenje

en: Turn off screen
hsb: Wobrazowku hasnyć

en: When laptop lid closed
hsb: Hdyž so laptop začini

en: When power button pressed
hsb: Hdyž so zapinak stłóči

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
hsb: Swětłosć tastatury zwyšić

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
hsb: Swětłosć tastatury pomjeńšić

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
hsb: Tastaturowe wobswětlenje zaswěćić/hasnyć

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
hsb: Stopjeń

en: Leave unchanged
hsb: Nic změnić

en: Power Save
hsb: Milinu lutować

en: Balanced
hsb: Wurunane

en: Performance
hsb: Wukonitosć

[ctx: Switch to power management profile]
en: Switch to:
hsb: Přešaltować na:

en: Script
hsb: Skript

en: On Profile Load
hsb: Hdyž so profil začita

en: On Profile Unload
hsb: Hdyž so profil zaćisnje

en: Run script
hsb: Skript startować

en: after
hsb: po

en: Automatically
hsb: Awtomatisce

en: While asleep, hibernate after a period of inactivity
hsb: Hdyž spinkam, přeńdu do zymskeho spara po času bjez aktiwity

en: Turn off
hsb: Hasnyć

en: Turn on
hsb: Zaswěćić

en: Wi-Fi
hsb: Wifi

en: Mobile broadband
hsb: Mobilny broadband

en: Unsupported suspend method
hsb: Njepodpěrowane wašnje zastajenja

en: KDE Power Management System
hsb: KDE rjadowanje miliny

[ctx: @title]
en: PowerDevil, an advanced, modular and lightweight power management daemon
hsb: PowerDevel, postupny, modularny a zlutniwy demon za rjadowanje miliny

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer
hsb: Prjedawši zastaraćel

en: Activity Manager
hsb: Rjadowak aktiwitow

en: This activity's policies prevent the system from going to sleep
hsb: Nastajenja tuteje aktiwity tomu zadźěwaja, zo móže system spinkać

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
hsb:  Aku grata je skoro prózdny (%1% wostanje)

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
hsb: Myšacy aku je skoro prózdny (%1% wostanje)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
hsb: Tastaturowy aku je skoro prózdny (%1% wostanje)

en: Bluetooth Device Battery Low (%1% Remaining)
hsb:  Aku bluetooth-grata je skoro prózdny (%1% wostanje)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in Bluetooth device "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
hsb: Baterija w bluetooth-graće ("%1") je skoro prózdna, a grat móhł kóždy wokomik hasnyć. Prošu nabijće abo narunajće bateriju.

en: Battery running low - to continue using your computer, plug it in or shut it down and change the battery.
hsb: Aku je chětro prózdny - hdyž chceće dale z kompjuterom dźěłać, přizamkńće jón na milinu abo hasńće jón a narunajće aku.

[ctx: Cancel timeout that will automatically put system to sleep because of low battery]
en: Cancel
hsb: Přetorhnyć

en: Battery level critical. Your computer will shut down in 60 seconds.
hsb: Aku je nimale cyle prózdny. Waš kompjuter so za 60 sekundow hasnje.

en: Battery level critical. Your computer will enter hibernation mode in 60 seconds.
hsb: Aku je nimale cyle prózdny. Kompjuter póńdźe do zymskeho spara za 60 sekundow.

en: Battery level critical. Your computer will go to sleep in 60 seconds.
hsb: Aku je nimale cyle prózdny. Kompjuter póńdźe spinkać za 60 sekundow.

en: Battery level critical. Please save your work.
hsb: Aku je nimale cyle prózdny. Prošu zawěsćće swoje dźěło.

en: Battery Low (%1% Remaining)
hsb: Aku je chětro prózdny (%1% wostanje)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
hsb: Aku je nimale cyle prózdny (%1 wostanje)

en: AC Adapter Plugged In
hsb: Milinowy adapter přizamknjeny

en: Running on AC power
hsb: Wužiwam syćowu milinu

en: The power adapter has been plugged in.
hsb: Milinowy adapter je so přityknył.

en: Running on Battery Power
hsb: Wužiwam aku

en: The power adapter has been unplugged.
hsb: Milinowy adapter je so wućahnył.

en: Charging Complete
hsb: Donabity

en: Battery now fully charged.
hsb: Aku je nětko cyle połny.
