plasma-settings - en to hu translation catalogue (47 entries)

en: 30 sec
hu: 30 másodperc

en: 1 min
hu: 1 perc után

en: 2 min
hu: 2 perc után

en: 5 min
hu: 5 perc után

en: 10 min
hu: 10 perc után

en: 15 min
hu: 15 perc után

en: 30 min
hu: 30 perc után

en: Never
hu: Soha

en: Battery Information
hu: Akkumulátor információk

en: Usage Graph
hu: Használati grafikon

en: Information
hu: Információ

en: Is Rechargeable
hu: Újratölthető

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Charge State
hu: Töltöttségi állapot

en: Not charging
hu: Nincs töltés

en: Charging
hu: Töltés

en: Discharging
hu: Kisütés

en: Fully charged
hu: Teljesen feltöltött

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Current Charge
hu: Jelenlegi töltöttség

en: Health
hu: Állapot

en: Vendor
hu: Gyártó

en: Model
hu: Modell

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: Technology
hu: Technológia

en: Lithium ion
hu: Lítiumion

en: Lithium polymer
hu: Lítiumpolimer

en: Lithium iron phosphate
hu: Lítium-vas-foszfát

en: Lead acid
hu: Ólmos-savas

en: Nickel cadmium
hu: Nikkel-kadmium

en: Nickel metal hydride
hu: Nikkel-fém hibrid

en: Unknown technology
hu: Ismeretlen technológia

en: Devices
hu: Eszközök

en: Internal battery
hu: Belső akkumulátor

en: UPS battery
hu: UPS akkumulátor

en: Monitor battery
hu: Monitor akkumulátor

en: Mouse battery
hu: Egér akkumulátor

en: Keyboard battery
hu: Billentyűzet akkumulátor

en: PDA battery
hu: PDA akkumulátor

en: Phone battery
hu: Telefon akkumulátor

en: Unknown battery
hu: Ismeretlen akkumulátor

[ctx: %1 is battery type, %2 is charge percent]
en: %1 %2 (Charging)
hu: %1 %2 (töltés)

en: Screen
hu: Képernyő

[ctx: Part of a sentence like 'Dim screen after 5 minutes']
en: Dim screen after
hu: Képernyő elsötétítése

[ctx: Part of a sentence like 'Turn off screen after 5 minutes']
en: Turn off screen after
hu: Képernyő kikapcsolása

[ctx: Part of a sentence like 'Suspend device after 5 minutes']
en: Suspend device after
hu: Eszköz felfüggesztése
