powerdevil - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
ja: KDE 電源管理システムはコンピュータの特性をもとにデフォルトの設定値を生成します。これはこれまでに行われたすべての既存の変更を消去します。本当に続行しますか？

en: Restore Default Profiles
ja: デフォルトのプロファイルを復元

en: The Power Management Service appears not to be running.
ja: 電源管理サービスが動作していないようです。

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
ja: AC アダプタで動作時

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
ja: バッテリーで動作時

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
ja: バッテリー残量低レベル時
