powerdevil - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Do nothing
ka: არაფრის გაკეთება

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
ka: ძილი

en: Hibernate
ka: პროგრამული ძილი

en: Shut down
ka: გამორთვა

en: The Power Management Service appears not to be running.
ka: კვების მართვის სერვისი მგონი გაშვებული არაა.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryLevelsLabel)
en: <b>Battery Levels                     </b>
ka: <b>ელემენტის დონეები                     </b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowLabel)
en: &Low level:
ka: &მუხტის დაბალი დონე:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Low battery level
ka: ელემენტის მუხტის დაბალი დონე

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Battery will be considered low when it reaches this level
ka: ელემენტი ჩაითვლება განმუხტულად, როცა ამ დონეს მიაღწევს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, criticalLabel)
en: &Critical level:
ka: &მუხტის კრიტიკული დონე:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Critical battery level
ka: ელემენტის მუხტის კრიტიკული დონე

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Battery will be considered critical when it reaches this level
ka: ელემენტი ჩაირთვება კრიტიკულად განმუხტულად, როცა ამ დონეს მიაღწევს

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, BatteryCriticalLabel)
en: A&t critical level:
ka: &კრიტიკული დონისას:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lowPeripheralLabel)
en: Low level for peripheral devices:
ka: მუხტის დაბალი დონე პერიფერიული მოწყობილობებისათვის:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdLabel)
en: Charge Limit
ka: დატენვის ლიმიტი

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryThresholdExplanation)
en: <html><head/><body><p>Keeping the battery charged 100% over a prolonged period of time may accelerate deterioration of battery health. By limiting the maximum battery charge you can help extend the battery lifespan.</p></body></html>
ka: <html><head/><body><p>ელემენტის დიდი ხნის განმავლობაში 100% მუხტით ქონისას მისი წარმადობა შეიძლება საგრძნობლად დაეცეს. ელემენტის მაქსიმალური მუხტის შეზღუდვით თქვენ ელემენტის სიცოცხლის გახანგრძლივება შეგიძლიათ.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, chargeStopThresholdMessage)
en: You might have to disconnect and re-connect the power source to start charging the battery again.
ka: თქვენ შეიძლება მოგიწიოთ ენერგიის წყაროს გათიშვა და ხელახლა დაკავშირება, რომ კვლავ დაიწყოთ ელემენტის დამუხტვა.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStartThresholdLabel)
en: Start charging only once below:
ka: დატენვა დაიწყება, როცა მუხტი მითითებულ დონეზე დაბლა ჩამოვა:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, chargeStartThresholdSpin)
en: Always charge when plugged in
ka: ყოველთვის დატენვა, როცა შეერთებულია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pausePlayersLabel)
en: Pause media players when suspending:
ka: ძილისთვის მომზადებისას მედიის დამკვირებელის შეჩერება:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pausePlayersCheckBox)
en: Enabled
ka: ჩართულია

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, notificationsButton)
en: Configure Notifications…
ka: შეტყობინებების მორგება…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Other Settings
ka: სხვა პარამეტრები

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chargeStopThresholdLabel)
en: Stop charging at:
ka: დატენვის შეჩერება მუხტის დონისას:
