powerdevil - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
ka: KDE-ის კვების მართვის სისტემა თქვენი კომპიუტერის შესაძლებლობებიდან გამომდინარე ნაგულისხმები პროფილების სეტს დააგენერირებს. ეს ასევე წაშლის ყველა არსებულ ცვლილებას, რომელიც თქვენ შეიტანეთ. დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, გააგრძელოთ?

en: Restore Default Profiles
ka: ნაგულისხმები პროფილების აღდგენა

en: The Power Management Service appears not to be running.
ka: კვების მართვის სერვისი მგონი გაშვებული არაა.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
ka: შეერთებულია დენის წყაროში

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
ka: ელემენტზე

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
ka: დამჯდარ ელემენტზე
