plasma-workspace - en to ka translation catalogue (43 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
ka: გამორთულია

[ctx: Brightness level]
en: Low
ka: დაბალი

[ctx: Brightness level]
en: Medium
ka: საშუალო

[ctx: Brightness level]
en: High
ka: მაღალი

[ctx: Backlight on or off]
en: On
ka: ჩართულია

[ctx: Display brightness]
en: Brightness
ka: სიკაშკაშე

[ctx: Placeholder is display name]
en: Display Brightness - %1
ka: ეკრანის სიკაშკაშე - %1

en: Follow accent color
ka: აქცენტის ფერზე მიყოლა

en: Brightness and Color
ka: სიკაშკაშე და ფერი

en: Screen brightness at %1%
ka: ეკრანის სიკაშკაშეა %1%

[ctx: Brightness of named display at percentage]
en: Brightness of %1 at %2%
ka: %1-ის სიკაშკაშეა %2%

en: Keyboard brightness at %1%
ka: კლავიატურის სიკაშკაშეა %1%

[ctx: Status]
en: Night Light suspended; middle-click to resume
ka: ღამის სინათლე შეჩერებულია. შუა-წკაპი გასაგრძელებლად

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
ka: ღამის სინათლე შეჩერებულია

[ctx: Status]
en: Night Light at day color temperature
ka: ღამის განათება დღის ფერის ტემპერატურისას

[ctx: Status]
en: Night Light at night color temperature
ka: ღამის განათება ღამის ფერის ტემპერატურისას

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in morning transition (complete by %1)
ka: ღამის სინათლის დილისაზე გადასვლა (დასრულდება დროისთვის %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in evening transition (complete by %1)
ka: ღამის სინათლეზე საღამოს გადასვლა (დასრულდება დროისთვის %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light evening transition scheduled for %1
ka: ღამის სინათლის საღამოს გადასვლა დაგეგმილია დროისთვის %1

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light morning transition scheduled for %1
ka: ღამის სინათლის დილის გადასვლა დაგეგმილია დროისთვის %1

en: Scroll to adjust screen brightness
ka: ეკრანის სიკაშკაშის მოსარგები ჩოჩია

en: Middle-click to suspend Night Light
ka: შუა-წკაპი ღამის სინათლის შესაჩერებლად

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
ka: ღამის განათების მორგება…

en: &Configure Power Management…
ka: &კვების მართვის მორგება…

[ctx: Night light status]
en: Suspended
ka: შეჩერებულია

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
ka: მიუწვდომელია

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
ka: არ არის ჩართული

[ctx: Night light status]
en: Not running
ka: გაშვებული არაა

[ctx: Night light status]
en: On
ka: ჩართულია

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
ka: დილაზე გადასავლა

[ctx: Night light phase]
en: Day
ka: დღე

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
ka: საღამოზე გადასვლა

[ctx: Night light phase]
en: Night
ka: ღამე

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
ka: შეჩერება

en: Configure…
ka: მორგება…

en: Enable and Configure…
ka: ჩართვა და მორგება…

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
ka: დღეზე გადასვლის დრო:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
ka: ღამეზე გადასვლის დაგეგმილი დრო:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
ka: ღამეზე გადასვლის დასრულების დრო:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
ka: დღეზე გადასვლის დაგეგმილი დრო:

en: Keyboard Backlight
ka: კლავიატურის განათება

en: Keyboard Color
ka: კლავიატურის ფერი

en: Night Light
ka: ღამის სინათლე
