powerdevil - en to kk translation catalogue (31 entries)

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
kk: Экранның жарықтығын үлкейту

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
kk: Экранның жарықтығын азайту

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
kk: Деңгейі

en:  min
kk:  мин

en: After
kk: Мынадан кейін:

en: Switch off after
kk: Мынадан кейін өшіру:

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
kk: Ұйықтау

en: Do nothing
kk: Ештеңе істемеу

en: Hibernate
kk: Ұйықтау

en: Lock screen
kk: Экранды бұғаттау

en: Prompt log out dialog
kk: Шығу диалогын ұсыну

en: Turn off screen
kk: Экранды өшіру

en: When laptop lid closed
kk: Ноутбук қақпағы жабылғанда

en: When power button pressed
kk: Қуаттандыру батырмасын басқанда

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
kk: Пернетақта жарықтығын үлкейту

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
kk: Пернетақта жарықтығын азайту

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
kk: Перенетақта жарықтық күйін ауыстыру

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
kk: Деңгейі

en: Script
kk: Скрипт

en: On Profile Load
kk: Профилін жүктенде

en: On Profile Unload
kk: Профилінен шыққанда

en: Run script
kk: Скриптті орындау

en: Unsupported suspend method
kk: Танымайтын аялдау режіміне өту әдісі

en: KDE Power Management System
kk: KDE-нің қуаттандыруды басқару жүйесі

en: Activity Manager
kk: Белсенділік менеджері

en: This activity's policies prevent screen power management
kk: Бұл белсенділік ережелері экранның қуат үнемдеу әрекеттерін болдырмайды

en: Battery Low (%1% Remaining)
kk: Батареясы сарқылды (%1% қалды)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
kk: Батареясы дағдарысты деңгейде (%1% қалды)

en: AC Adapter Plugged In
kk: Айнымалы тоқ адаптері қосылған

en: Running on AC power
kk: Токтан істеп тұр

en: Running on Battery Power
kk: Батареядан қуаттандыруда
