powerdevil - en to km translation catalogue (18 entries)

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
km: កម្រិត​

en:  min
km:  នាទី

en: After
km: ក្រោយ​ពេល​​

en: Switch off after
km: បិទ​ក្រោយ​ពេល​

en: Do nothing
km: មិនធ្វើអ្វីទាំង​អស់

en: Hibernate
km: សម្ងំ

en: Lock screen
km: ចាក់សោ​អេក្រង់​

en: Prompt log out dialog
km: បង្ហាញ​ប្រអប់​ចេញ​

en: Turn off screen
km: បិទ​អេក្រង់​

en: When laptop lid closed
km: នៅពេល​គម្រប​កុំព្យូទ័រ​យួរដៃ​បាន​បិទ

en: When power button pressed
km: នៅ​ពេល​ចុច​ប៊ូតុង​ថាមពល

en: Script
km: ស្គ្រីប​

en: On Profile Load
km: លើ​ទម្រង់​ផ្ទុក​

en: On Profile Unload
km: លើ​ទម្រង់​ដែល​មិន​ផ្ទុក​

en: Run script
km: ដំណើរការ​ស្គ្រីប​

en: Unsupported suspend method
km: វិធីសាស្ត្រ​ផ្អាក​ដែល​​មិន​​បានគាំទ្រ

en: Activity Manager
km: កម្មវិធី​គ្រប់គ្រង​សកម្មភាព

en: This activity's policies prevent screen power management
km: គោលនយោបាយ​របស់​សកម្មភាព​នេះ​ការពារ​ការ​គ្រប់គ្រង់​ថាមពល​អេក្រង់
