powerdevil - en to lt translation catalogue (79 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
lt: Energijos valdymas

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
lt: Padidinti ekrano ryškumą

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
lt: Sumažinti ekrano ryškumą

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
lt: Lygis

en:  min
lt:  min.

en: After
lt: Po

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Turn Off Screen
lt: Išjungti ekraną

en: Switch off after
lt: Išjungti po

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
lt: Pristabdyti

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
lt: Užmigdyti

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
lt: Išjungti

[ctx: @action:inmenu Global shortcut, used for long presses of the power button]
en: Power Down
lt: Staigiai išjungti

[ctx: Execute action on lid close even when external monitor is connected]
en: Even when an external monitor is connected
lt: Netgi kai prijungtas išorinis monitorius

en: Do nothing
lt: Nieko nedaryti

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
lt: Pristabdyti

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Hybrid sleep
lt: Mišraus miego būsena

en: Shut down
lt: Išjungti kompiuterį

en: Lock screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Prompt log out dialog
lt: Rodyti atsijungimo dialogą

en: Turn off screen
lt: Išjungti ekraną

en: When laptop lid closed
lt: Uždarius nešiojamojo kompiuterio dangtį

en: When power button pressed
lt: Paspaudus maitinimo mygtuką

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
lt: Padidinti klaviatūros ryškumą

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
lt: Sumažinti klaviatūros ryškumą

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
lt: Perjungti klaviatūros foninį apšvietimą

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
lt: Lygis

en: Leave unchanged
lt: Palikti nekeistą

en: Power Save
lt: Energijos taupymas

en: Balanced
lt: Subalansuotas

en: Performance
lt: Našumas

[ctx: Switch to power management profile]
en: Switch to:
lt: Perjungti į:

en: Script
lt: Scenarijus

en: On Profile Load
lt: Įkeliant profilį

en: On Profile Unload
lt: Iškeliant profilį

en: Run script
lt: Paleisti scenarijų

en: after
lt: po

en: Automatically
lt: Automatiškai

en: While asleep, hibernate after a period of inactivity
lt: Pristabdžius, užmigdyti po neveiklumo periodo

en: Turn off
lt: Išjungti

en: Turn on
lt: Įjungti

en: Wi-Fi
lt: Belaidis (Wi-Fi)

en: Mobile broadband
lt: Mobilusis plačiajuostis

en: Unsupported suspend method
lt: Nepalaikomas pristabdymo metodas

en: KDE Power Management System
lt: KDE energijos valdymo sistema

[ctx: @title]
en: PowerDevil, an advanced, modular and lightweight power management daemon
lt: PowerDevil, išplėstinė, modulinė ir supaprastinta energijos valdymo tarnyba

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

en: Replace an existing instance
lt: Pakeisti esamą egzempliorių

en: Activity Manager
lt: Veiklų tvarkytuvė

en: This activity's policies prevent the system from going to sleep
lt: Šios veiklos politika neleidžia pristabdyti sistemos

en: This activity's policies prevent screen power management
lt: Šios veiklos politika neleidžia valdyti ekrano energijos

en: Extra Battery Added
lt: Pridėtas papildomas akumuliatorius

en: The computer will no longer go to sleep.
lt: Kompiuteris daugiau nebebus pristabdytas.

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
lt: Baigia išsikrauti įrenginio akumuliatorius (liko %1%)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
lt: Baigia išsikrauti akumuliatorius, esantis „%1“, ir įrenginys gali bet kuriuo metu išsijungti. Įkraukite įrenginį arba pakeiskite jo akumuliatorių.

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
lt: Baigia išsikrauti pelės akumuliatorius (liko %1%)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
lt: Baigia išsikrauti klaviatūros akumuliatorius (liko %1%)

en: Bluetooth Device Battery Low (%1% Remaining)
lt: Baigia išsikrauti Bluetooth įrenginio akumuliatorius (liko %1%)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in Bluetooth device "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
lt: Baigia išsikrauti akumuliatorius, esantis Bluetooth įrenginyje ("%1"), ir įrenginys gali bet kuriuo metu išsijungti. Įkraukite įrenginį arba pakeiskite jo akumuliatorių.

en: Battery running low - to continue using your computer, make sure that the power adapter is plugged in and that it provides enough power.
lt: Baigia išsikrauti akumuliatorius – norėdami toliau naudotis kompiuteriu, įsitikinkite, kad jis prijungtas prie elektros maitinimo šaltinio ir, kad maitinimo šaltinis tiekia pakankamai energijos.

en: Battery running low - to continue using your computer, plug it in or shut it down and change the battery.
lt: Baigia išsikrauti akumuliatorius - norėdami toliau naudotis kompiuteriu, prijunkite jį prie maitinimo šaltinio arba išjunkite jį ir pakeiskite jo akumuliatorių.

[ctx: Cancel timeout that will automatically put system to sleep because of low battery]
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Battery level critical. Your computer will shut down in 60 seconds.
lt: Kritinis akumuliatoriaus lygis. Po 60 sekundžių jūsų kompiuteris išsijungs.

[ctx: @action:button Shut down without waiting for the battery critical timer]
en: Shut Down Now
lt: Išjungti kompiuterį dabar

en: Battery level critical. Your computer will enter hibernation mode in 60 seconds.
lt: Kritinis akumuliatoriaus lygis. Po 60 sekundžių jūsų kompiuteris bus užmigdytas.

[ctx: @action:button Enter hibernation mode without waiting for the battery critical timer]
en: Hibernate Now
lt: Užmigdyti dabar

en: Battery level critical. Your computer will go to sleep in 60 seconds.
lt: Kritinis akumuliatoriaus lygis. Po 60 sekundžių jūsų kompiuteris bus pristabdytas.

[ctx: @action:button Suspend to ram without waiting for the battery critical timer]
en: Sleep Now
lt: Pristabdyti dabar

en: Battery level critical. Please save your work.
lt: Kritinis akumuliatoriaus lygis. Įrašykite visus savo darbus.

en: Battery Low (%1% Remaining)
lt: Baigia išsikrauti akumuliatorius (liko %1%)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
lt: Kritinis akumuliatoriaus lygis (liko %1%)

en: AC Adapter Plugged In
lt: Prijungtas kintamosios srovės adapteris

en: Running on AC power
lt: Kompiuteris veikia naudodamas išorinį maitinimą

en: The power adapter has been plugged in.
lt: Prijungtas maitinimo adapteris.

en: Running on Battery Power
lt: Kompiuteris veikia naudodamas akumuliatoriaus maitinimą

en: The power adapter has been unplugged.
lt: Maitinimo adapteris atjungtas.

en: Charging Complete
lt: Įkrovimas užbaigtas

en: Battery now fully charged.
lt: Dabar, jūsų akumuliatorius yra pilnai įkrautas.
