plasma_applet_battery - en to lt translation catalogue (74 entries)

en: Charging
lt: Įkraunamas

en: Discharging
lt: Išsikrauna

en: Fully Charged
lt: Pilnai įkrautas

en: Not Charging
lt: Nekraunamas

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
lt: Nėra

en: This battery's health is at only %1% and it should be replaced. Contact the manufacturer.
lt: Šio akumuliatoriaus naudingumas yra tik %1%, todėl jis turėtų būti pakeistas. Susisiekite su gamintoju.

en: Time To Full:
lt: Laikas iki pilno įkrovimo:

en: Remaining Time:
lt: Liko laiko:

[ctx: @info]
en: Estimating…
lt: Apskaičiuojama…

en: Battery Health:
lt: Akumuliatoriaus naudingumas:

en: Battery is configured to charge up to approximately %1%.
lt: Jūsų akumuliatorius yra sukonfigūruotas įsikrauti iki maždaug %1%.

[ctx: @title:group]
en: Sleep and Screen Locking after Inactivity
lt: Pristabdymas ir ekrano užrakinimas po neveiklumo

en: Power Management
lt: Maitinimo valdymas

[ctx: accessible-only status text]
en: Automatic sleep and screen locking are currently blocked.
lt: Automatinis kompiuterio pristabdymas ir ekrano užrakinimas šiuo metu yra užblokuoti.

[ctx: accessible-only status text]
en: Screen locking is currently blocked. Sleep is automatic after inactivity.
lt: Šiuo metu ekrano užrakinimas yra užblokuotas. Kompiuterio pristabdymas bus vykdomas automatiškai po neveiklumo.

[ctx: accessible-only status text]
en: Sleep is currently blocked. Screen locking is automatic after inactivity.
lt: Šiuo metu kompiuterio pristabdymas yra užblokuotas. Ekrano užrakinimas bus vykdomas automatiškai po neveiklumo.

[ctx: accessible-only status text]
en: Sleep and screen locking are automatic after inactivity.
lt: Kompiuterio pristabdymas ir ekrano užrakinimas bus vykdomi automatiškai po neveiklumo.

[ctx: @action:button Block sleep and screen locking after inactivity]
en: Manually Block Sleep and Screen Locking
lt: Rankiniu būdu blokuoti kompiuterio pristabdymą ir ekrano užrakinimą

en: Failed to unblock automatic sleep and screen locking
lt: Nepavyko atblokuoti automatinio pristabdymo ir ekrano užrakinimo

en: Failed to block automatic sleep and screen locking
lt: Nepavyko blokuoti automatinio pristabdymo ir ekrano užrakinimo

[ctx: @label corresponding to Manually Block Sleep and Screen Locking toggle]
en: This will result in higher energy consumption.
lt: Tai sąlygos didesnį energijos vartojimą.

[ctx: @label accessible - the sentence about higher energy consumption must be included (EU regulations)]
en: You have manually blocked automatic sleep and screen locking. This will result in higher energy consumption.
lt: Jūs esate rankiniu būdu užblokavę kompiuterio pristabdymą ir ekrano užrakinimą. Tai sąlygos didesnį energijos vartojimą.

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Your laptop is configured not to sleep when closing the lid while an external monitor is connected.
lt: Jūsų įrenginys sukonfigūruotas taip, kad uždarius dangtį, kol yra prijungtas išorinis monitorius, kompiuteris nebūtų pristabdomas.

[ctx: An application's reason for inhibiting sleep and/or screen locking]
en: Unknown reason.
lt: Priežastis nežinoma.

[ctx: Application (1) with reason (2) has been prevented from blocking this inactivity behavior. The user can choose to allow it again.]
en: %1 wants to block sleep and screen locking. (%2)
lt: %1 nori blokuoti kompiuterio pristabdymą ir ekrano užrakinimą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) has been prevented from blocking this inactivity behavior. The user can choose to allow it again.]
en: %1 wants to block screen locking. (%2)
lt: %1 nori blokuoti ekrano užrakinimą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) has been prevented from blocking this inactivity behavior. The user can choose to allow it again.]
en: %1 wants to block sleep. (%2)
lt: %1 nori blokuoti kompiuterio pristabdymą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, in addition to the user's manual block switch.]
en: %1 is also blocking sleep and screen locking. (%2)
lt: Be to, %1 blokuoja kompiuterio pristabdymą ir ekrano užrakinimą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, in addition to the user's manual block switch.]
en: %1 is also blocking screen locking. (%2)
lt: Be to, %1 blokuoja ekrano užrakinimą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, in addition to the user's manual block switch.]
en: %1 is also blocking sleep. (%2)
lt: Be to, %1 blokuoja kompiuterio pristabdymą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, the user can choose to unblock it.]
en: %1 is blocking sleep and screen locking. (%2)
lt: %1 blokuoja kompiuterio pristabdymą ir ekrano užrakinimą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, the user can choose to unblock it.]
en: %1 is blocking screen locking. (%2)
lt: %1 blokuoja ekrano užrakinimą. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, the user can choose to unblock it.]
en: %1 is blocking sleep. (%2)
lt: %1 blokuoja kompiuterio pristabdymą. (%2)

[ctx: @action:button Prevent an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Unblock
lt: Atblokuoti

[ctx: @action:button Undo preventing an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Allow
lt: Leisti

en: The battery applet has enabled suppressing sleep and screen locking
lt: Akumuliatoriaus programėlė įjungė kompiuterio pristabdymo ir ekrano užrakinimo slopinimą

en: Power and Battery
lt: Maitinimas ir akumuliatorius

en: Battery is not present in the bay
lt: Akumuliatoriaus skyriuje nėra akumuliatoriaus

en: Battery at %1%, not Charging
lt: Akumuliatorius ties %1%, nekraunamas

en: Battery at %1%, plugged in but still discharging
lt: Akumuliatorius ties %1%, prijungtas, bet vis tiek išsikrauna

en: Battery at %1%, Charging
lt: Akumuliatorius ties %1%, įkraunamas

en: Battery at %1%
lt: Akumuliatorius ties %1%

en: The power supply is not powerful enough to charge the battery
lt: Maitinimo šaltinis nėra pakankamai galingas, kad įkrautų akumuliatorių

en: No Batteries Available
lt: Nėra jokių prieinamų akumuliatorių

[ctx: time until fully charged - HH:MM]
en: %1 until fully charged
lt: %1 iki pilnai įkrauto

[ctx: remaining time left of battery usage - HH:MM]
en: %1 remaining
lt: Liko %1

en: Not charging
lt: Nekraunamas

en: Automatic sleep and screen locking are disabled; middle-click to re-enable
lt: Automatinis pristabdymas ir ekrano užrakinimas yra išjungti; spustelėkite viduriniuoju pelės mygtuku norėdami įjungti iš naujo

en: Middle-click to disable automatic sleep and screen locking
lt: Spustelėkite viduriniuoju pelės mygtuku norėdami išjungti automatinį pristabdymą ir ekrano užrakinimą

en: An application has requested activating Performance mode | %1 applications have requested activating Performance mode
lt[0]: Programa paprašė aktyvuoti našumo veikseną
lt[1]: %1 programos paprašė aktyvuoti našumo veikseną
lt[2]: %1 programų paprašė aktyvuoti našumo veikseną
lt[3]: %1 programa paprašė aktyvuoti našumo veikseną

en: System is in Performance mode; scroll to change
lt: Sistema yra našumo veiksenoje; slinkite norėdami pakeisti

en: An application has requested activating Power Save mode | %1 applications have requested activating Power Save mode
lt[0]: Programa paprašė aktyvuoti energijos taupymo veikseną
lt[1]: %1 programos paprašė aktyvuoti energijos taupymo veikseną
lt[2]: %1 programų paprašė aktyvuoti energijos taupymo veikseną
lt[3]: %1 programa paprašė aktyvuoti energijos taupymo veikseną

en: System is in Power Save mode; scroll to change
lt: Sistema yra energijos taupymo veiksenoje; slinkite norėdami pakeisti

en: System is in Balanced Power mode; scroll to change
lt: Sistema yra subalansuotoje energijos veiksenoje; slinkite norėdami pakeisti

en: &Show Energy Information…
lt: &Rodyti energijos informaciją…

en: Show Battery Percentage on Icon When Not Fully Charged
lt: Kai akumuliatorius nėra pilnai įkrautas, rodyti piktogramoje jo įkrovos procentinę dalį

en: &Configure Power Management…
lt: &Konfigūruoti maitinimo valdymą…

en: Power Save
lt: Energijos taupymas

en: Balanced
lt: Subalansuotas

en: Performance
lt: Našumas

en: Power Profile
lt: Maitinimo profilis

[ctx: Power profile]
en: Automatic
lt: Automatinis

[ctx: Power profile]
en: Not available
lt: Neprieinamas

en: Failed to activate %1 mode
lt: Nepavyko aktyvuoti veiksenos %1

en: Performance mode has been disabled to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
lt: Našumo veiksena išjungta, kad būtų sumažinta šilumos gamyba, nes kompiuteris aptiko, kad jis, galimai, guli jums ant kelių.

en: Performance mode is unavailable because the computer is running too hot.
lt: Našumo veiksena yra neprieinama, nes kompiuteris per daug įkaito.

en: Performance mode is unavailable.
lt: Našumo veiksena neprieinama.

en: Performance may be lowered to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
lt: Našumas gali būti sumažintas, kad būtų sumažinta šilumos gamyba, nes kompiuteris aptiko, kad jis, galimai, guli jums ant kelių.

en: Performance may be reduced because the computer is running too hot.
lt: Našumas gali būti sumažintas, nes kompiuteris per daug įkaito.

en: Performance may be reduced.
lt: Gali sumažėti našumas.

en: One application has requested activating %2: | %1 applications have requested activating %2:
lt[0]: Viena programa paprašė, kad būtų aktyvuotas %2:
lt[1]: %1 programos paprašė, kad būtų aktyvuotas %2:
lt[2]: %1 programų paprašė, kad būtų aktyvuotas %2:
lt[3]: %1 programa paprašė, kad būtų aktyvuotas %2:

en: The TLP service automatically controls power profiles
lt: TLP tarnyba automatiškai valdo maitinimo profilius

en: Power profiles are not supported on your device.
lt: Maitinimo profiliai yra nepalaikomi jūsų įrenginyje.

en: Power profiles may be supported on your device.<nl/>Try installing the <command>power-profiles-daemon</command> package using your distribution's package manager and restarting the system.
lt: Jūsų įrenginyje gali būti palaikomi maitinimo profiliai.<nl/>Pabandykite naudodami savo platinamojo paketo paketų tvarkytuvę įdiegti paketą <command>power-profiles-daemon</command> ir paleiskite sistemą iš naujo.
