powerdevil - en to lv translation catalogue (17 entries)

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
lv: Līmenis

en: After
lv: Pēc

en: Switch off after
lv: Izslēgt pēc

en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

en: Hibernate
lv: Hibernēt

en: Lock screen
lv: Slēgt ekrānu

en: Prompt log out dialog
lv: Rādīt atteikšanās logu

en: Turn off screen
lv: Izslēgt ekrānu

en: When laptop lid closed
lv: Kad aizvērts klēpjdatora vāks

en: When power button pressed
lv: Kad nospiesta izslēgšanas poga

en: Script
lv: Skripts

en: On Profile Load
lv: Ielādējot profilu

en: On Profile Unload
lv: Izlādējot profilu

en: Run script
lv: Palaist skriptu

en: Unsupported suspend method
lv: Neatbalstīta apstādināšanas metode

en: Activity Manager
lv: Aktivitāšu pārvaldnieks

en: This activity's policies prevent screen power management
lv: Šīs aktivitātes politika liedz ekrāna energokontroli
