plasma-workspace - en to lv translation catalogue (44 entries)

[ctx: Backlight on or off]
en: Off
lv: Izslēgta

[ctx: Brightness level]
en: Low
lv: Zema

[ctx: Brightness level]
en: Medium
lv: Vidēja

[ctx: Brightness level]
en: High
lv: Spilgta

[ctx: Backlight on or off]
en: On
lv: Ieslēgta

[ctx: Placeholder is brightness percentage]
en: %1%
lv: %1 %

[ctx: Display brightness]
en: Brightness
lv: Spilgtums

[ctx: Placeholder is display name]
en: Display Brightness - %1
lv: Ekrāna spilgtums — %1

en: Follow accent color
lv: Ievērot akcenta krāsu

en: Brightness and Color
lv: Spilgtums un krāsa

en: Screen brightness at %1%
lv: Ekrāna spilgtums %1 %

[ctx: Brightness of named display at percentage]
en: Brightness of %1 at %2%
lv: „%1“ ekrāna spilgtums %2 %

en: Keyboard brightness at %1%
lv: Tastatūras spilgtums %1 %

[ctx: Status]
en: Night Light suspended; middle-click to resume
lv: Nakts gaismas darbība ir apturēta, spiediet te peles vidējo pogu, lai atsāktu

[ctx: Status]
en: Night Light suspended
lv: Nakts gaismas darbība ir apturēta

[ctx: Status]
en: Night Light at day color temperature
lv: Nakts gaisma dienas krāsas temperatūrā

[ctx: Status]
en: Night Light at night color temperature
lv: Nakts gaisma nakts krāsas temperatūrā

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in morning transition (complete by %1)
lv: Nakts gaismas rīta pāreja (beigsies %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light in evening transition (complete by %1)
lv: Nakts gaismas vakara pāreja (beigsies %1)

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light evening transition scheduled for %1
lv: Nakts gaismas vakara pāreja ir paredzēta %1

[ctx: Status; placeholder is a time]
en: Night Light morning transition scheduled for %1
lv: Nakts gaismas rīta pāreja ir paredzēta %1

en: Scroll to adjust screen brightness
lv: Ritiniet, lai mainītu ekrāna spilgtumu

en: Middle-click to suspend Night Light
lv: Spiediet te peles vidējo pogu, lai apturētu nakts gaismas darbību

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure Night Light…
lv: Konfigurēt nakts gaismu...

en: &Configure Power Management…
lv: &Konfigurēt jaudas pārvaldību...

[ctx: Night light status]
en: Suspended
lv: Apturēta

[ctx: Night light status]
en: Unavailable
lv: Nav pieejama

[ctx: Night light status]
en: Not enabled
lv: Nav ieslēgta

[ctx: Night light status]
en: Not running
lv: Nav palaista

[ctx: Night light status]
en: On
lv: Ieslēgta

[ctx: Night light phase]
en: Morning Transition
lv: Rīta pāreja

[ctx: Night light phase]
en: Day
lv: Diena

[ctx: Night light phase]
en: Evening Transition
lv: Vakara pāreja

[ctx: Night light phase]
en: Night
lv: Nakts

[ctx: @action:button Night Light]
en: Suspend
lv: Apturēt

en: Configure…
lv: Konfigurēt...

en: Enable and Configure…
lv: Ieslēgt un konfigurēt...

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day complete by:
lv: Pāreja uz dienu ir pabeigta:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night scheduled for:
lv: Pāreja uz nakti ir ieplānota:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to night complete by:
lv: Pāreja uz nakti ir pabeigta:

[ctx: Label for a time]
en: Transition to day scheduled for:
lv: Pāreja uz dienu ir ieplānota:

en: Keyboard Backlight
lv: Tastatūras spilgtums

en: Keyboard Color
lv: Tastatūras krāsa

en: Night Light
lv: Nakts gaisma
