powerdevil - en to nb translation catalogue (42 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
nb: Strømstyring

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
nb: Øk lysstyrke på skjermen

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
nb: Reduser lysstyrke på skjermen

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
nb: Nivå

en: After
nb: Etter

en: Switch off after
nb: Slå av etter

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
nb: Hvilemodus

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
nb: Dvalemodus

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
nb: Slå av maskinen

[ctx: Execute action on lid close even when external monitor is connected]
en: Even when an external monitor is connected
nb: Selv om en ekstern skjerm er koblet til

en: Do nothing
nb: Ikke gjør noe

en: Hibernate
nb: Gå i dvalemodus

en: Shut down
nb: Slå av maskinen

en: Lock screen
nb: Lås skjermen

en: Prompt log out dialog
nb: Vis utloggingsvindu

en: Turn off screen
nb: Slå av skjermen

en: When laptop lid closed
nb: Når lokket lukkes

en: When power button pressed
nb: Når strømknappen trykkes

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
nb: Øk lysstyrken på tastaturet

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
nb: Minsk lysstyrken på tastaturet

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
nb: Slå tastaturbaklys på/av

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
nb: Nivå

en: Leave unchanged
nb: La være uendret

en: Script
nb: Skript

en: On Profile Load
nb: Når en profil lastes

en: On Profile Unload
nb: Når en profil fjernes

en: Run script
nb: Kjør skript

en: Turn off
nb: Slå av

en: Turn on
nb: Slå på

en: Mobile broadband
nb: Mobilt bredbånd

en: Unsupported suspend method
nb: Denne metoden for hvilemodus støttes ikke

en: Activity Manager
nb: Aktivitetsbehandler

en: This activity's policies prevent screen power management
nb: Regler for denne aktiviteten hindrer strømstyring for skjerm

en: Extra Battery Added
nb: Et ekstra batteri er lagt til

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
nb: Lavt batterinivå til enhet (%1 % gjenstår)

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
nb: Lavt batterinivå til mus (%1 % gjenstår)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
nb: Lavt batterinivå til tastatur (%1 % gjenstår)

en: Battery Low (%1% Remaining)
nb: Lavt batterinivå (%1 % gjenstår)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
nb: Batteri på kritisk nivå (%1 % gjenstår)

en: AC Adapter Plugged In
nb: Strømadapteret er koblet til

en: Running on AC power
nb: Kjører på nettstrøm

en: Running on Battery Power
nb: Kjører på batteri
