powerdevil - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
nb: KDEs strømstyringssystem vil nå lage et sett standarder basert på hva datamaskinen din støtter. Dette vil også slette alle endringer du har gjort. Er du sikker på at du vil fortsette?

en: Restore Default Profiles
nb: Gjenopprett standardprofiler

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
nb: På nettstrøm

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
nb: På batteridrift

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
nb: Lavt batterinivå
