powerdevil - en to nds translation catalogue (7 entries)

en: Do nothing
nds: Nix doon

en: Hibernate
nds: Infreren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, batteryLevelsLabel)
en: <b>Battery Levels                     </b>
nds: <b>Batteriestopen                     </b>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Low battery level
nds: Siet-Batterie-Stoop

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, lowSpin)
en: Battery will be considered low when it reaches this level
nds: De Batterie langt bi disse Stoop bi "Siet" an

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Critical battery level
nds: Kritisch-Batteriestoop

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, criticalSpin)
en: Battery will be considered critical when it reaches this level
nds: De Batterie langt bi disse Stoop bi "Kritisch" an
