powerdevil - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
nds: Dat Stroomkuntrullsysteem vun KDE stellt nu en Sett vun Standardprofilen op, de op Dien Reeknerkönen opbuut. Dat deit ok all Dien vörhannen Ännern weg. Wullt Du redig wiedermaken?

en: Restore Default Profiles
nds: Standardprofilen wedderherstellen

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
nds: Op Wesselstroom (Steekdoos)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
nds: Op Batterie

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
nds: Op siet Batterie
