KDE 4 - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: The KDE Power Management System will now generate a set of defaults based on your computer's capabilities. This will also erase all existing modifications you made. Are you sure you want to continue?
nn: KDE-straumstyringa vil no laga eit sett standardprofilar basert på kva datamaskina di støttar. Dette vil òg sletta alle profilane som finst frå før. Er du sikker på at du vil halda fram?

en: Restore Default Profiles
nn: Gjenopprett standardprofilar

en: The Power Management Service appears not to be running.
nn: Det ser ikkje ut til at straumstyrings­tenesta køyrer.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: On AC Power
nn: På nettstraum

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: On Battery
nn: På batteridrift

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: On Low Battery
nn: Lågt batterinivå
