powerdevil - en to sk translation catalogue (77 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
sk: Správa napájania

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
sk: Zvýšiť jas obrazovky

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
sk: Znížiť jas obrazovky

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
sk: Úroveň

en: After
sk: Po

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Turn Off Screen
sk: Vypnúť obrazovku

en: Switch off after
sk: Vypnúť po

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
sk: Uspať

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
sk: Hibernovať

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
sk: Vypnúť

[ctx: @action:inmenu Global shortcut, used for long presses of the power button]
en: Power Down
sk: Vypnúť

[ctx: Execute action on lid close even when external monitor is connected]
en: Even when an external monitor is connected
sk: Aj vtedy, ak je pripojený externý monitor

en: Do nothing
sk: Neurobiť nič

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
sk: Uspať

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Hybrid sleep
sk: Hybridný spánok

en: Shut down
sk: Vypnúť

en: Lock screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Prompt log out dialog
sk: Vyvolať dialóg odhlásenia

en: Turn off screen
sk: Vypnúť monitor

en: When laptop lid closed
sk: Ak je zatvorený kryt notebooku

en: When power button pressed
sk: Ak je stlačené tlačidlo napájania

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
sk: Zvýšiť jas klávesnice

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
sk: Znížiť jas klávesnice

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
sk: Prepnúť podsvietenie klávesnice

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
sk: Úroveň

en: Leave unchanged
sk: Ponechať nezmenené

en: Power Save
sk: Šetrenie energie

en: Balanced
sk: Vyvážený

en: Performance
sk: Vysoký výkon

[ctx: Switch to power management profile]
en: Switch to:
sk: Prepnúť na:

en: Script
sk: Skript

en: On Profile Load
sk: Pri načítaní profilu

en: On Profile Unload
sk: Pri uvoľnení profilu

en: Run script
sk: Spustiť skript

en: after
sk: po

en: Automatically
sk: Automaticky

en: While asleep, hibernate after a period of inactivity
sk: Počas spánku, hibernovať po období nečinnosti

en: Turn off
sk: Vypnúť

en: Turn on
sk: Zapnúť

en: Mobile broadband
sk: Mobilné širokopásmové pripojenie

en: Unsupported suspend method
sk: Nepodporovaná metóda uspania

en: KDE Power Management System
sk: Systém správy napájania pre KDE

[ctx: @title]
en: PowerDevil, an advanced, modular and lightweight power management daemon
sk: PowerDevil, pokročilý, modulárny a ľahký daemon správy napájania

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
sk: Správca

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer
sk: Predchádzajúci správca

en: Replace an existing instance
sk: Nahradiť existujúcu inštanciu

en: Activity Manager
sk: Správca aktivít

en: This activity's policies prevent the system from going to sleep
sk: Tieto politiky aktivít zabraňujú systému prejsť do režimu spánku

en: This activity's policies prevent screen power management
sk: Tieto politiky aktivít nepovoľujú správu napájania obrazovky

en: Extra Battery Added
sk: Pridaná dodatočná batéria

en: The computer will no longer go to sleep.
sk: Tento počítač sa viac neuspí.

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
sk: Nízka úroveň batérie zariadenia (%1% zostáva)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
sk: Batéria v "%1" je slabá a zariadenie sa môže každú chvíľu samo vypnúť. Prosím, vymeňte alebo nabite batériu čo najskôr.

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
sk: Nízka úroveň batérie myši (%1% zostáva)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
sk: Nízka úroveň batérie klávesnice (%1% zostáva)

en: Bluetooth Device Battery Low (%1% Remaining)
sk: Nízka úroveň batérie zariadenia Bluetooth (%1% zostáva)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in Bluetooth device "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
sk: Batéria v zariadení Bluetooth ("%1") je slabá a zariadenie sa môže každú chvíľu vypnúť. Prosím, vymeňte alebo opätovne nabite batériu.

en: Battery running low - to continue using your computer, make sure that the power adapter is plugged in and that it provides enough power.
sk: Vaša batéria je slabá. Ak potrebujete svoj počítač používať aj naďalej, pripojte napájanie alebo vypnite počítač a nabite batériu.

en: Battery running low - to continue using your computer, plug it in or shut it down and change the battery.
sk: Vaša batéria je slabá. Ak potrebujete svoj počítač používať aj naďalej, pripojte napájanie alebo vypnite počítač a nabite batériu.

[ctx: Cancel timeout that will automatically put system to sleep because of low battery]
en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Battery level critical. Your computer will shut down in 60 seconds.
sk: Úroveň batérie je kritická, počítač bude vypnutý za 60 sekúnd.

[ctx: @action:button Shut down without waiting for the battery critical timer]
en: Shut Down Now
sk: Vypnúť teraz

en: Battery level critical. Your computer will enter hibernation mode in 60 seconds.
sk: Úroveň batérie je kritická, počítač bude hibernovaný za 60 sekúnd.

[ctx: @action:button Enter hibernation mode without waiting for the battery critical timer]
en: Hibernate Now
sk: Hibernovať teraz

en: Battery level critical. Your computer will go to sleep in 60 seconds.
sk: Úroveň batérie je kritická, počítač bude uspatý za 60 sekúnd.

[ctx: @action:button Suspend to ram without waiting for the battery critical timer]
en: Sleep Now
sk: Uspať teraz

en: Battery level critical. Please save your work.
sk: Úroveň vašej batérie je kritická, uložte si svoju prácu čo najskôr.

en: Battery Low (%1% Remaining)
sk: Nízka úroveň batérie (%1% zostáva)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
sk: Kritická úroveň batérie (%1% zostáva)

en: AC Adapter Plugged In
sk: Napájací adaptér zapojený

en: Running on AC power
sk: Spustené s napájaním zo siete

en: The power adapter has been plugged in.
sk: Napájanie zo siete bolo pripojené.

en: Running on Battery Power
sk: Spustené s napájaním z batérie

en: The power adapter has been unplugged.
sk: Napájanie zo siete bolo odpojené.

en: Charging Complete
sk: Nabíjanie dokončené

en: Battery now fully charged.
sk: Batéria je teraz plne nabitá.
