plasma_applet_battery - en to sl translation catalogue (76 entries)

en: Charging
sl: Polnjenje

en: Discharging
sl: Praznjenje

en: Fully Charged
sl: Povsem polna

en: Not Charging
sl: Se ne polni

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
sl: Ni prisotna

en: This battery's health is at only %1% and it should be replaced. Contact the manufacturer.
sl: Zmogljivost te baterije je samo %1 % bi jo bilo potrebno zamenjati. Obrnite se na proizvajalca računalnika.

en: Time To Full:
sl: Čas do polnosti:

en: Remaining Time:
sl: Preostali čas:

[ctx: @info]
en: Estimating…
sl: Ocenjevanje …

en: Battery Health:
sl: Zmogljivost baterije:

[ctx: Placeholder is battery health percentage]
en: %1%
sl: %1 %

en: Battery is configured to charge up to approximately %1%.
sl: Vaša baterija je nastavljena za polnjenje do približno %1 %.

[ctx: battery percentage below battery icon]
en: %1%
sl: %1 %

[ctx: @title:group]
en: Sleep and Screen Locking after Inactivity
sl: Spanje in zaklepanje zaslona po nedejavnosti

en: Power Management
sl: Upravljanje z energijo

[ctx: accessible-only status text]
en: Automatic sleep and screen locking are currently blocked.
sl: Samodejno spanje in zaklepanje zaslona sta trenutno onemogočena.

[ctx: accessible-only status text]
en: Screen locking is currently blocked. Sleep is automatic after inactivity.
sl: Zaklepanje zaslona je trenutno blokirano. Po neaktivnosti se samodejno preklopi v spanje.

[ctx: accessible-only status text]
en: Sleep is currently blocked. Screen locking is automatic after inactivity.
sl: Spanje je trenutno blokirano. Zaklepanje zaslona se izvede samodejno po neaktivnosti.

[ctx: accessible-only status text]
en: Sleep and screen locking are automatic after inactivity.
sl: Spanje in zaklepanje zaslona po neaktivnosti se izvedeta samodejno.

[ctx: @action:button Block sleep and screen locking after inactivity]
en: Manually Block Sleep and Screen Locking
sl: Ročno blokiranje spanja in zaklepanja zaslona

en: Failed to unblock automatic sleep and screen locking
sl: Odblokiranje samodejnega spanja in zaklepanja zaslona ni uspelo

en: Failed to block automatic sleep and screen locking
sl: Blokiranje samodejnega spanja in zaklepanja zaslona ni uspelo

[ctx: @label corresponding to Manually Block Sleep and Screen Locking toggle]
en: This will result in higher energy consumption.
sl: To bo povzročilo večjo porabo energije.

[ctx: @label accessible - the sentence about higher energy consumption must be included (EU regulations)]
en: You have manually blocked automatic sleep and screen locking. This will result in higher energy consumption.
sl: Ročno ste blokirali spanje in zaklepanje zaslona. To bo povzročilo večjo porabo energije.

[ctx: Minimize the length of this string as much as possible]
en: Your laptop is configured not to sleep when closing the lid while an external monitor is connected.
sl: Vaš prenosnik je nastavljen, da ne zaspi ob zaprtju pokrova, kadar je nanj povezan zunanji zaslon.

[ctx: An application's reason for inhibiting sleep and/or screen locking]
en: Unknown reason.
sl: Neznan razlog.

[ctx: Application (1) with reason (2) has been prevented from blocking this inactivity behavior. The user can choose to allow it again.]
en: %1 wants to block sleep and screen locking. (%2)
sl: %1 želi blokirati spanje in zaklepanje zaslona. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) has been prevented from blocking this inactivity behavior. The user can choose to allow it again.]
en: %1 wants to block screen locking. (%2)
sl: %1 želi blokirati zaklepanje zaslona. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) has been prevented from blocking this inactivity behavior. The user can choose to allow it again.]
en: %1 wants to block sleep. (%2)
sl: %1 želi blokirati spanje. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, in addition to the user's manual block switch.]
en: %1 is also blocking sleep and screen locking. (%2)
sl: %1 tudi blokira spanje in zaklepanje zaslona. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, in addition to the user's manual block switch.]
en: %1 is also blocking screen locking. (%2)
sl: %1 tudi blokira zaklepanje zaslona. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, in addition to the user's manual block switch.]
en: %1 is also blocking sleep. (%2)
sl: %1 tudi blokira spanje. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, the user can choose to unblock it.]
en: %1 is blocking sleep and screen locking. (%2)
sl: %1 blokira spanje in zaklepanje zaslona. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, the user can choose to unblock it.]
en: %1 is blocking screen locking. (%2)
sl: %1 blokira zaklepanje zaslona. (%2)

[ctx: Application (1) with reason (2) is currently blocking this inactivity behavior, the user can choose to unblock it.]
en: %1 is blocking sleep. (%2)
sl: %1 blokira spanje. (%2)

[ctx: @action:button Prevent an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Unblock
sl: Deblokiraj

[ctx: @action:button Undo preventing an app from blocking automatic sleep and screen locking after inactivity]
en: Allow
sl: Dovoli

en: The battery applet has enabled suppressing sleep and screen locking
sl: Programček za baterijo je omogočil sistemsko preprečevanje spanja in zaklepanja zaslona

en: Power and Battery
sl: Energija in baterija

en: Battery is not present in the bay
sl: Baterije ni v ležišču

en: Battery at %1%, not Charging
sl: Baterija na %1 %, se ne polni

en: Battery at %1%, plugged in but still discharging
sl: Baterija na %1 %, je priključena, a se še vedno prazni

en: Battery at %1%, Charging
sl: Baterija na %1 %, se polni

en: Battery at %1%
sl: Baterija na %1 %

en: The power supply is not powerful enough to charge the battery
sl: Napajalnik ni dovolj zmogljiv, da bi polnil baterijo

en: No Batteries Available
sl: Baterija ni na voljo

[ctx: time until fully charged - HH:MM]
en: %1 until fully charged
sl: %1 do polne napolnjenosti

[ctx: remaining time left of battery usage - HH:MM]
en: %1 remaining
sl: %1 preostalo

en: Not charging
sl: Se ne polni

en: Automatic sleep and screen locking are disabled; middle-click to re-enable
sl: Samodejno spanje in zaklepanje zaslona sta onemogočena; srednji klik za ponovno omogočenje

en: Middle-click to disable automatic sleep and screen locking
sl: Srednji klik onemogoči samodejno spanje in zaklepanje zaslona

en: An application has requested activating Performance mode | %1 applications have requested activating Performance mode
sl[0]: %1 programov je zahtevalo vklop načina zmogljivosti
sl[1]: %1 program je zahteval vklop načina zmogljivosti
sl[2]: %1 programa sta zahtevala vklop načina zmogljivosti
sl[3]: %1 programi so zahtevali vklop načina zmogljivosti

en: System is in Performance mode; scroll to change
sl: Sistem je v načinu zmogljivosti; pomaknite za spremembo

en: An application has requested activating Power Save mode | %1 applications have requested activating Power Save mode
sl[0]: %1 programov je zahtevalo vklop načina varčevanja z energijo
sl[1]: %1 program je zahteval vklop načina varčevanja z energijo
sl[2]: %1 programa sta zahtevala vklop načina varčevanja z energijo
sl[3]: %1 programi so zahtevali vklop načina varčevanja z energijo

en: System is in Power Save mode; scroll to change
sl: Sistem je v načinu varčevanja z energijo; pomaknite za spremembo

en: System is in Balanced Power mode; scroll to change
sl: Sistem je v načinu uravnotežene moči; pomaknite za spremembo

en: &Show Energy Information…
sl: &Pokaži podrobnosti o energiji …

en: Show Battery Percentage on Icon When Not Fully Charged
sl: Pokaži odstotek baterije na ikoni, kadar ni polno napolnjena

en: &Configure Power Management…
sl: &Nastavi upravljanje z energijo …

en: Power Save
sl: Varčevanje z energijo

en: Balanced
sl: Uravnoteženo

en: Performance
sl: Zmogljivost

en: Power Profile
sl: Profil upravljanja z energijo

[ctx: Power profile]
en: Automatic
sl: Samodejno

[ctx: Power profile]
en: Not available
sl: Ni na voljo

en: Failed to activate %1 mode
sl: Vklop načina %1 ni uspel

en: Performance mode has been disabled to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
sl: Način zmogljivosti je bil onemogočen, da bi se zmanjšalo gretje, ker je računalnik zaznal, da se morda nahaja v vašem naročju.

en: Performance mode is unavailable because the computer is running too hot.
sl: Način zmogljivosti ni na voljo, ker je računalnik že preveč segret.

en: Performance mode is unavailable.
sl: Način zmogljivosti ni na voljo.

en: Performance may be lowered to reduce heat generation because the computer has detected that it may be sitting on your lap.
sl: Zmogljivost je lahko zmanjšana, da bi se zmanjšalo gretje, ker je računalnik zaznal, da se morda nahaja v vašem naročju.

en: Performance may be reduced because the computer is running too hot.
sl: Zmogljivost je lahko zmanjšana, ker je računalnik preveč segret.

en: Performance may be reduced.
sl: Zmogljivost je lahko zmanjšana.

en: One application has requested activating %2: | %1 applications have requested activating %2:
sl[0]: %1 programov je zahtevalo vklop %2:
sl[1]: %1 program je zahteval vklop %2:
sl[2]: %1 programa sta zahtevala vklop %2:
sl[3]: %1 programi so zahtevali vklop %2:

en: The TLP service automatically controls power profiles
sl: Storitev TLP samodejno nadzoruje profile moči

en: Power profiles are not supported on your device.
sl: Profili moči niso podprti na vaši napravi.

en: Power profiles may be supported on your device.<nl/>Try installing the <command>power-profiles-daemon</command> package using your distribution's package manager and restarting the system.
sl: Profili upravljanja z energijo so morda podprti na vaši napravi.<nl/>Poskusite namestiti  paket <command>power-profiles-daemon</command> z upravljalnikom paketov vaše distribucije in znova zaženite sistem.
