powerdevil - en to sr translation catalogue (45 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
sr: Управљање напајањем

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
sr: Повећај осветљај екрана

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
sr: Смањи осветљај екрана

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
sr: Ниво

en:  min
sr:  мин.

en: After
sr: после

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
sr: Суспендуј

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
sr: У хибернацију

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
sr: Угаси

[ctx: Execute action on lid close even when external monitor is connected]
en: Even when an external monitor is connected
sr: Чак и кад је прикључен спољашњи монитор

en: Do nothing
sr: не ради ништа

en: Hibernate
sr: у хибернацију

en: Shut down
sr: угаси

en: Lock screen
sr: закључај екран

en: Prompt log out dialog
sr: покажи одјавни дијалог

en: Turn off screen
sr: угаси екран

en: When laptop lid closed
sr: Када се спусти поклопац

en: When power button pressed
sr: Када се притисне дугме напајања

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
sr: Повећај осветљај тастатуре

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
sr: Смањи осветљај тастатуре

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
sr: Обрни осветљење тастатуре

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
sr: Ниво

en: Script
sr: Скрипта

en: On Profile Load
sr: при учитавању профила

en: On Profile Unload
sr: при укидању профила

en: Run script
sr: Изврши скрипту

en: Leave unchanged
sr: остави како је

en: Turn off
sr: искључи

en: Turn on
sr: укључи

en: Wi-Fi
sr: бежична

en: Mobile broadband
sr: мобилна широкопојасна

en: Bluetooth
sr: блутут

en: Switch off after
sr: Угаси после

en: Unsupported suspend method
sr: Неподржан метод суспендовања

en: Activity Manager
sr: Менаџер активности

en: This activity's policies prevent screen power management
sr: Смернице ове активности не допуштају управљање напајањем екрана

en: Extra Battery Added
sr: Додата допунска батерија

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
sr: Батерија миша при крају (остало %1%)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
sr: Батерија тастатуре при крају (остало %1%)

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
sr: Батерија у уређају при крају (остало %1%)

en: Battery Low (%1% Remaining)
sr: Батерија при крају (остало %1%)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
sr: Батерија критична (остало %1%)

en: AC Adapter Plugged In
sr: Струјни адаптер утакнут

en: Running on AC power
sr: На зидном напајању

en: Running on Battery Power
sr: На батеријском напајању
