powerdevil - en to tg translation catalogue (5 entries)

[ctx: This is meant to be: Act like activity %1]
en: Activity "%1"
tg: Фаъолияти "%1"

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, actLikeRadio)
en: Act like
tg: Иҷро кардан ҳамчун

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysBox)
en: Always
tg: Ҳамеша

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, alwaysAfterLabel)
en: after
tg: баъд аз

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, alwaysAfterSpin)
en:  min
tg:  дақиқа
