powerdevil - en to th translation catalogue (17 entries)

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
th: ระดับ

en:  min
th:  นาที

en: After
th: หลังจาก

en: Switch off after
th: ปิดหลังจาก

en: Do nothing
th: ไม่ดำเนินการใด ๆ

en: Hibernate
th: จำศีล

en: Lock screen
th: ล็อคหน้าจอ

en: Prompt log out dialog
th: เปิดกล่องการออกจากระบบ

en: Turn off screen
th: ปิดจอภาพ

en: When laptop lid closed
th: เมื่อมีการปิดฝาเครื่องแล็ปท็อป

en: When power button pressed
th: เมื่อกดปุ่มเปิด/ปิดบนตัวเครื่อง

en: Script
th: สคริปต์

en: On Profile Load
th: เมื่อโหลดโพรไฟล์

en: On Profile Unload
th: เมื่อไม่ได้โหลดโพรไฟล์

en: Run script
th: สั่งสคริปต์ให้ทำงาน

en: Unsupported suspend method
th: วิธีการพักการทำงานที่ไม่รองรับ

en: KDE Power Management System
th: ระบบจัดการพลังงานสำหรับ KDE
