powerdevil - en to ug translation catalogue (21 entries)

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
ug: ئېكران يورۇقلۇق دەرىجىسى ئاشۇر

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
ug: ئېكران يورۇقلۇق دەرىجىسى تۆۋەنلەت

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
ug: دەرىجە

en:  min
ug:  مىنۇت

en: After
ug: داۋامى

en: Switch off after
ug: تاقاشتىن ئىلگىرى كېچىكتۈرىدىغان ۋاقىت

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
ug: ئۈچەك

en: Do nothing
ug: ھېچقانداق قىلما

en: Hibernate
ug: ئۈچەك

en: Lock screen
ug: ئېكراننى قۇلۇپلا

en: Prompt log out dialog
ug: چىقىش سۆزلەشكۈسىنى كۆرسەت

en: Turn off screen
ug: ئېكراننى تاقا

en: When laptop lid closed
ug: يان كومپيۇتېر قاپقاقنى ياپقاندا

en: When power button pressed
ug: توك مەنبە توپچىسى بېسىلغاندا

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
ug: دەرىجە

en: Script
ug: قوليازما

en: On Profile Load
ug: سەپلىمە ھۆججەت يۈكلەنگەندە

en: On Profile Unload
ug: سەپلىمە ھۆججەت يۈك چۈشۈرگەندە

en: Run script
ug: قوليازما ئىجرا قىل

en: Unsupported suspend method
ug: قوللىمايدىغان توڭلات ئۇسۇلى

en: Activity Manager
ug: پائالىيەت باشقۇرغۇچ
