powerdevil - en to uk translation catalogue (79 entries)

[ctx: Name for powerdevil shortcuts category]
en: Power Management
uk: Керування живленням

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Screen Brightness
uk: Підвищити яскравість екрана

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Screen Brightness
uk: Знизити яскравість екрана

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
uk: Рівень

en:  min
uk:  хв

en: After
uk: Після

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Turn Off Screen
uk: Вимкнути екран

en: Switch off after
uk: Вимикати за

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Suspend
uk: Призупинити

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Hibernate
uk: Приспати

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Power Off
uk: Вимкнути

[ctx: @action:inmenu Global shortcut, used for long presses of the power button]
en: Power Down
uk: Вимикання живлення

[ctx: Execute action on lid close even when external monitor is connected]
en: Even when an external monitor is connected
uk: Навіть якщо з’єднано зовнішній монітор

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
uk: Призупинити

en: Hibernate
uk: Приспати

en: Hybrid sleep
uk: Гібридне присипляння

en: Shut down
uk: Вимкнути

en: Lock screen
uk: Заблокувати екран

en: Prompt log out dialog
uk: Відкрити діалогове вікно виходу

en: Turn off screen
uk: Вимкнути екран

en: When laptop lid closed
uk: Якщо закрито кришку ноутбука

en: When power button pressed
uk: Якщо натиснуто кнопку вимикання

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Increase Keyboard Brightness
uk: Підвищити яскравість підсвічування клавіатури

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Decrease Keyboard Brightness
uk: Знизити яскравість підсвічування клавіатури

[ctx: @action:inmenu Global shortcut]
en: Toggle Keyboard Backlight
uk: Увімкнути або вимкнути підсвічування клавіатури

[ctx: @label:slider Brightness level]
en: Level
uk: Рівень

en: Leave unchanged
uk: Залишити без змін

en: Power Save
uk: Заощадження енергії

en: Balanced
uk: Збалансований

en: Performance
uk: Швидкодія

[ctx: Switch to power management profile]
en: Switch to:
uk: Перемкнутися на:

en: Script
uk: Скрипт

en: On Profile Load
uk: При завантаженні профілю

en: On Profile Unload
uk: При вивантаженні профілю

en: Run script
uk: Виконати скрипт

en: after
uk: після

en: Automatically
uk: Автоматично

en: While asleep, hibernate after a period of inactivity
uk: У стані призупинення присипляти систему, якщо не відбувалося дій вказаний період часу

en: Turn off
uk: Вимкнути

en: Turn on
uk: Увімкнути

en: Mobile broadband
uk: Мобільна радіомережа

en: Unsupported suspend method
uk: Метод переходу в режиму сну, що не підтримується

en: KDE Power Management System
uk: Система керування живленням KDE

[ctx: @title]
en: PowerDevil, an advanced, modular and lightweight power management daemon
uk: PowerDevil — модульна фонова служба для керування живленням із широкими можливостями, але без значного навантаження на систему

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2015-2019 Kai Uwe Broulik
uk: © Kai Uwe Broulik, 2019–2019

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
uk: Супровідник

[ctx: @info:credit]
en: Previous maintainer
uk: Колишній супровідник

en: Replace an existing instance
uk: Замінити наявний екземпляр

en: Activity Manager
uk: Керування просторами дій

en: This activity's policies prevent the system from going to sleep
uk: Правила простору дій забороняють переведення системи у режим присипляння

en: This activity's policies prevent screen power management
uk: Правила простору дій забороняють керування живленням екрана

en: Extra Battery Added
uk: Додано додатковий акумулятор

en: The computer will no longer go to sleep.
uk: Комп'ютер надалі не переходитиме до режиму сну.

[ctx: The battery in an external device]
en: Device Battery Low (%1% Remaining)
uk: Низький рівень заряду акумулятора пристрою (лишилося %1%)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
uk: Заряд акумулятора у «%1» майже вичерпано, пристрій може припинити роботу дуже скоро. Будь ласка, замініть або перезарядіть джерело живлення якомога скоріше.

en: Mouse Battery Low (%1% Remaining)
uk: Низький рівень заряду акумулятора миші (лишилося %1%)

en: Keyboard Battery Low (%1% Remaining)
uk: Низький рівень заряду акумулятора клавіатури (лишилося %1%)

en: Bluetooth Device Battery Low (%1% Remaining)
uk: Низький рівень заряду акумулятора пристрою Bluetooth (лишилося %1%)

[ctx: Placeholder is device name]
en: The battery in Bluetooth device "%1" is running low, and the device may turn off at any time. Please recharge or replace the battery.
uk: Заряд акумулятора у пристрої Bluetooth «%1» майже вичерпано, пристрій може припинити роботу дуже скоро. Будь ласка, замініть або перезарядіть джерело живлення якомога скоріше.

en: Battery running low - to continue using your computer, make sure that the power adapter is plugged in and that it provides enough power.
uk: Низький рівень заряду акумулятора. Якщо ви хочете продовжувати користуватися вашим комп’ютером, з'єднайте його із адаптером живлення і переконайтеся, що джерело живлення дає достатню напругу.

en: Battery running low - to continue using your computer, plug it in or shut it down and change the battery.
uk: Низький рівень заряду акумулятора. Якщо ви хочете продовжувати користуватися вашим комп’ютером, увімкніть його до мережі живлення або вимкніть і замініть акумулятор.

[ctx: Cancel timeout that will automatically put system to sleep because of low battery]
en: Cancel
uk: Скасувати

en: Battery level critical. Your computer will shut down in 60 seconds.
uk: Акумулятори вашого комп’ютера розряджено до критичного рівня, комп’ютер буде вимкнено за 60 секунд.

[ctx: @action:button Shut down without waiting for the battery critical timer]
en: Shut Down Now
uk: Вимкнути зараз

en: Battery level critical. Your computer will enter hibernation mode in 60 seconds.
uk: Акумулятори вашого комп’ютера розряджено до критичного рівня, комп’ютер буде приспано за 60 секунд.

[ctx: @action:button Enter hibernation mode without waiting for the battery critical timer]
en: Hibernate Now
uk: Приспати зараз

en: Battery level critical. Your computer will go to sleep in 60 seconds.
uk: Акумулятори вашого комп’ютера розряджено до критичного рівня, комп’ютер буде вимкнено за 60 секунд.

[ctx: @action:button Suspend to ram without waiting for the battery critical timer]
en: Sleep Now
uk: Призупинити зараз

en: Battery level critical. Please save your work.
uk: Акумулятори вашого комп’ютера розряджено до критичного рівня, якомога швидше збережіть результати роботи!

en: Battery Low (%1% Remaining)
uk: Низький рівень заряду акумулятора (лишилося %1%)

en: Battery Critical (%1% Remaining)
uk: Критичний рівень заряду акумулятора (лишилося %1%)

en: AC Adapter Plugged In
uk: З’єднано з джерелом зовнішнього живлення

en: Running on AC power
uk: Працюємо від мережі живлення

en: The power adapter has been plugged in.
uk: Було увімкнено живлення від мережі.

en: Running on Battery Power
uk: Працюємо від акумулятора

en: The power adapter has been unplugged.
uk: Було вимкнено живлення від мережі.

en: Charging Complete
uk: Заряджання завершено

en: Battery now fully charged.
uk: Акумулятор повністю заряджено.
