powerdevil - en to wa translation catalogue (17 entries)

[ctx: Brightness level, label for the slider]
en: Level
wa: Livea

en:  min
wa:  mun

en: After
wa: Après

en: Switch off after
wa: &Arester après

en: Do nothing
wa: Èn rén fé

en: Hibernate
wa: Fordoirmi

en: Lock screen
wa: Eclawer waitroûle

en: Prompt log out dialog
wa: Arinner l' purnea d' dislodjaedje

en: Turn off screen
wa: Arester li waitroûle

en: When laptop lid closed
wa: Cwand l' covieke do poirtåve est cloyou

en: When power button pressed
wa: Cwand l' boutoe d' aloumaedje/distindaedje est tchôkî

en: Script
wa: Sicripe

en: On Profile Load
wa: Å tcherdjaedje do profil

en: On Profile Unload
wa: Å distcherdjaedje do profil

en: Run script
wa: Enonder scripe

en: Unsupported suspend method
wa: Metôde di metaedje doirmi nén sopoirtêye

en: KDE Power Management System
wa: Sistinme di manaedjmint di l' enerdjeye da KDE
