PowerTOP - en to lt translation catalogue (107 entries)

en: Cannot create temp file
lt: Negalima sukurti laikino failo\n

en: Calibrating: CPU usage on %i threads
lt: Kalibruojama: procesoriaus sąnaudos veikiant %i gijoms\n

en: Calibrating: CPU wakeup power consumption
lt: Kalibruojama: procesoriaus pabudimų energijos sąnaudos\n

en: Calibrating USB devices
lt: Kalibruojami USB įrenginiai\n

en: .... device %s
lt: … įrenginys %s\n

en: Calibrating radio devices
lt: Kalibruojami radijo imtuvai\n

en: Calibrating backlight
lt: Kalibruojamas apšvietimas\n

en: Calibrating idle
lt: Kalibruojama neveika\n

en: Calibrating: disk usage
lt: Kalibruojama: disko naudojimas\n

en: Starting PowerTOP power estimate calibration
lt: Pradedama PowerTop energijos vertinimo kalibracija\n

en: Finishing PowerTOP power estimate calibration
lt: Užbaigiama PowerTOP energijos vertinimo kalibracija\n

en: Parameters after calibration:
lt: Parametrai po kalibracijos:\n

en:   Core
lt: Branduolys

en: cpu package %i
lt: %i procesorių paketas

en: cpu package
lt: procesorių paketas

en: Package
lt: Paketas

en: cpu_idle event returned no state?
lt: cpu_idle įvykis negrąžino būsenos?\n

en: power or cpu_frequency event returned no state?
lt: power arba cpu_frequency įvykis negrąžino būsenos?\n

en: C0 polling
lt: C0 laukia

en:  CPU %i
lt: %i procesorius

en:   Package
lt: Paketas

en: C0 active
lt: C0 aktyvus

en: SATA link: %s
lt: SATA sąsaja: %s

en: SATA disk: %s
lt: SATA diskas: %s

en: Audio codec %s: %s (%s)
lt: Garso kodekas %s: %s (%s)

en: Audio codec %s: %s
lt: Garso kodekas %s: %s

en: The battery reports a discharge rate of %sW
lt: Akumuliatorius praneša %sW išsikrovimo greitį\n

en: System baseline power is estimated at %sW
lt: Apytikrė Sistemos bazinė energija yra %sW\n

en: Power est.    Usage     Device name
lt: Apytikrė energija Naudojimas Įrenginio vardas\n

en:               Usage     Device name
lt: Sąnaudos Įrenginio pavadinimas\n

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Network interface: %s (%s)
lt: Tinklo sąsaja: %s (%s)

en: Radio device: %s
lt: Radijo imtuvas: %s

en: PCI Device: %s
lt: PCI įrenginys: %s

en: USB device: %s
lt: USB įrenginys: %s

en: USB device: %s (%s)
lt: USB įrenginys: %s (%s)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Idle stats
lt: Neveikos statistika

en: Frequency stats
lt: Dažnių statistika

en: Device stats
lt: Įrenginių statistika

en: Exit
lt: Išeiti

en: PS/2 Touchpad / Keyboard / Mouse
lt: PS/2 Jutiklinis kilimėlis / Klaviatūra / Pėlė

en: SATA controller
lt: SATA kontroleris

en: Intel built in USB hub
lt: Integruotas Intel USB centras

en: Set refresh time out
lt: Nustatyti atnaujimui skirtą laiką

en: Usage: powertop [OPTIONS]
lt: Naudojimas: powertop [NUOSTATOS]

en: runs powertop in calibration mode
lt: leidžia powertop kalibravimo režimu

en: generate a csv report
lt: generuoti raportą csv formatu

en: run in "debug" mode
lt: paleisti derinimo režimu

en: [=devnode]
lt: [=įrenginio mazgas]

en: uses an Extech Power Analyzer for measurements
lt: Matavimams naudojamas Extech energijos analizatorius

en: generate a html report
lt: generuoti raportą html formatu

en: [=iterations] number of times to run each test
lt: [=iteracijos] kiekvieno testo atlikimų skaičius

en: suppress stderr output
lt: Užtildyti stderr išvestį

en: [=seconds]
lt: [=sekundės]

en: generate a report for 'x' seconds
lt: generuoti x sekundžių raportą

en: [=workload]
lt: [=apkrova]

en: file to execute for workload
lt: Failas kurį vykdyti apkrovai

en: print version information
lt: spausdinti informaciją apie versiją

en: print this help menu
lt: spausdina šį pagalbos pranešimą

en: Unknown issue running workload!
lt: Nežinoma klaida vykdant apkrovą!\n

en: PowerTOP is out of memory. PowerTOP is Aborting
lt: PowerTOP neužtenka atminties. PowerTOP išjungiamas

note: one to warm up everything
en: Preparing to take measurements
lt: Ruošiamasi matavimams\n

en: Taking %d measurement(s) for a duration of %d second(s) each.
lt: Imami %d matavimas(–ai) kas %d sekundę(–es).\n

en: Measuring workload %s.
lt: Skaičiuojama apkrova %s.\n

en: exiting...
lt: išjungiama...\n

en: Failed to mount debugfs!
lt: Nepavyko prijungti debugfs!\n

en: Leaving PowerTOP
lt: PowerTOP išjungiamas

en: Cannot save to file
lt: Nepavyko išsaugoti į failą

en: Cannot load from file
lt: Nepavyko įkelti iš failo

note: '%i" is for count, do not translate
en: Loaded %i prior measurements
lt: Įkelti %i ankstesni matavimai\n

en: PowerTOP %s needs the kernel to support the 'perf' subsystem
lt: PowerTOP %s reikalingas 'perf' posistemės\n

en: as well as support for trace points in the kernel:
lt: ir sekimo taškų palaikymas branduolyje:\n

en: Estimated power: %5.1f    Measured power: %5.1f    Sum: %5.1f
lt: Apytikrė energija: %5.1f Pamatuota energija: %5.1f  Suma: %5.1f\n\n

en: The estimated remaining time is %i hours, %i minutes
lt: Apskaičiuotas likęs laikas – %i valandos ir %i minutės\n

en: Summary
lt: Santrauka

en: wakeups/second
lt: pabudimai/sekundę

en: GPU ops/seconds
lt: Grafikos posistemės operacijos/sekundes

en: VFS ops/sec and
lt: Virtualios failų sistemos operacijos/sek ir

en: CPU use
lt: Procesoriaus naudojimas

en: Power est.
lt: Energijos įvertis

en: Events/s
lt: Įvykiai/s

en: Category
lt: Kategorija

en: Description
lt: Aprašymas

en: Wakeups/s
lt: Pabudimai/s

en: GPU ops/s
lt: Grafikos posistemės operacijos/s

en: Disk IO/s
lt: Disko operacijos/s

en: GFX Wakeups/s
lt: GFX pabudimai/s

en: Overview of Software Power Consumers
lt: Programinės įrangos energijos naudojimo apžvalga

en: Good
lt: Gerai

en: Bad
lt: Blogai

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Bluetooth device interface status
lt: Bluetooth įrenginio sąsajos būsena

en: Wake-on-lan status for device %s
lt: Wake-on-lan būsena įrenginiui %s

en: Runtime PM for %s device %s
lt: %s įrengnio %s energijos valdymas jo veikimo metu

en: %s device %s has no runtime power management
lt: %s įrenginys %s neturi energijos valdymo veikimo metu

en: PCI Device %s has no runtime power management
lt: PCI įrenginys %s neturi energijos valdymo veikimo metu

en: Runtime PM for PCI Device %s
lt: PCI įrenginio %s energijos valdymas jo veikimo metu

en: Enable Audio codec power management
lt: Įjungti garso kodekų energijos valdymą

en: NMI watchdog should be turned off
lt: NMI kontrolierius turėtų būti išjungtas

en: Power Aware CPU scheduler
lt: Energijos sąnaudas suprantantis procesoriaus valdytojas

en: VM writeback timeout
lt: Laikas iki virtualiosios mašinos kešo išrašymo

en: Tunables
lt: Deriniai

en:  <ESC> Exit | <Enter> Toggle tunable | <r> Window refresh
lt: <ESC> Išeiti | <Enter> Perjungti derinį | <r> Perkrauti langą

en: Autosuspend for unknown USB device %s (%s:%s)
lt: Automatinis nežinomo USB įrenginio %s (%s:%s) užmigdymas

en: Autosuspend for USB device %s [%s]
lt: Automatinis USB įrenginio %s [%s] užmigdymas

en: Wireless Power Saving for interface %s
lt: Energijos saugojimas bevielio ryšio įrenginiui %s
