pppconfig-2.3.18+nmu3-he - en to he translation catalogue (137 entries)

note: Arbitrary upper limits on option and chat files. If they are bigger than this something is wrong.
en: "GNU/Linux PPP Configuration Utility"
he: "כלי הגדרת PPP של GNU/Linux"

en: No UI
he: ללא ממשק משתמש

en: You must be root to run this program.
he: אתה חייב להיות root כדי להריץ את תוכנית זאת.

en: %s does not exist.
he: %s לא קיים.

note: Parent
en: Can't close WTR in parent:
he: לא יכול לסגור WTR בהורה:

en: Can't close RDR in parent:
he: לא יכול לסגור RDR בהורה:

note: Child or failed fork()
en: cannot fork:
he: לא יכול להתפצל

en: Can't close RDR in child:
he: לא יכול לסגור RDR בבן:

en: Can't redirect stderr:
he: לא יכול להפנות מחדש את פלט השגיאות:

en: Exec failed:
he: הרצה נכשלה:

en: Internal error:
he: שגיאה פנימית:

en: Create a connection
he: יצירת חיבור

en: Change the connection named %s
he: שינוי החיבור בשם %s

en: Create a connection named %s
he: יצירת חיבור בשם %s

note: This section sets up the main menu.
en: This is the PPP configuration utility.  It does not connect to your isp: just configures ppp so that you can do so with a utility such as pon.  It will ask for the username, password, and phone number that your ISP gave you.  If your ISP uses PAP or CHAP, that is all you need.  If you must use a chat script, you will need to know how your ISP prompts for your username and password.  If you do not know what your ISP uses, try PAP.  Use the up and down arrow keys to move around the menus.  Hit ENTER to select an item.  Use the TAB key to move from the menu to <OK> to <CANCEL> and back.  To move on to the next menu go to <OK> and hit ENTER. To go back to the previous menu go to <CANCEL> and hit enter.
he: זהו הכלי להגדרת PPP. הוא אינו מתחבר לספק האינטרנט שלך, אלא רק מגדיר את ppp כדי שתוכל להתחבר בעזרת כלי אחר כמו pon. הכלי יבקש ממך את שם המשתמש, הסיסמה ומספר הטלפון שניתנו לך ע"י ספק האינטרנט שלך. אם ספק האינטרנט שלך משתמש ב-PAP או CHAP, זה כל מה שדרוש לך. אם הינך חייב להשתמש בתסריט דיאלוג, תצטרך לדעת איך הספק מבקש את שם המשתמש והסיסמה שלך. אם אינך יודע באיזו שיטת אימות משתמש הספק שלך, נסה PAP. השתמש במקשי החיצים למעלה/למטה כדי לנווט את דרכך בתפריטים. לחץ על מקש ENTER כדי לבחור פריט. לחץ על מקש TAB כדי לעבור מהתפריט ל-<OK> ול-<CANCEL> וחזרה לתפריט. כדי לעבור לתפריט הבא, עבור ל-<OK> ולחץ על ENTER. כדי לחזור לתפריט הקודם, לך ל-<CANCEL> ולחץ על ENTER.

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Change a connection
he: שינוי חיבור

en: Delete a connection
he: מחיקת חיבור

en: Finish and save files
he: סיום ושמירת הקבצים

en: Please select the authentication method for this connection.  PAP is the method most often used in Windows 95, so if your ISP supports the NT or Win95 dial up client, try PAP.  The method is now set to %s.
he: אנא בחר בשיטת האימות לחיבור זה. PAP היא שיטת האימות הנפוצה ביותר בחלונות 95, כך שאם ספק האינטרנט שלך תומך בחייגן של NT או של Win95, נסה PAP. נכון לעכשיו, שיטת האימות הנבחרת היא %s.

en:  Authentication Method for %s
he: שיטת זיהוי עבור %s

en: Peer Authentication Protocol
he: Peer Authentication Protocol (PAP)

en: Use "chat" for login:/password: authentication
he: השתמש ב-"chat" לאימות login:/password:

en: Crypto Handshake Auth Protocol
he: Crypto Handshake Auth Protocol (CHAP)

en: Please select the property you wish to modify, select "Cancel" to go back to start over, or select "Finished" to write out the changed files.
he: בחר את המאפיין שברצונך לשנות, בחר "ביטול" כדי להתחיל מחדש, או בחר "סיום" כדי לכתוב את הקבצים ששונו.

en: "Properties of %s"
he: "מאפיינים של %s"

en: %s Telephone number
he: %s מספר טלפון

en: %s Login prompt
he: %s בקשת כניסה

en: %s ISP user name
he: %s שם משתמש אצל ספק האינטרנט

en: %s Password prompt
he: %s בקשת סיסמה

en: %s ISP password
he: %s סיסמה אצל ספק האינטרנט

en: %s Port speed
he: %s מהירות היציאה הטורית

en: %s Modem com port
he: %s היציאה הטורית של המודם

en: %s Authentication method
he: %s שיטת אימות

en: Advanced Options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Write files and return to main menu.
he: כתיבת הקבצים וחזרה לתפריט הראשי.

note: @menuvar = (gettext("#. This menu allows you to change some of the more obscure settings.  Select #. the setting you wish to change, and select \"Previous\" when you are done. #. Use the arrow keys to scroll the list."),
en: This menu allows you to change some of the more obscure settings.  Select the setting you wish to change, and select "Previous" when you are done. Use the arrow keys to scroll the list.
he: תפריט הזה מרשה לך לשנות חלק מהאפשרויות למתקדמים. בחר את האפשרות שברצונך לשנות, ובחר "חזרה" כשתסיים. השתמש במקשי החיצים כדי לגלול את הרשימה.

en: "Advanced Settings for %s"
he: הגדרות מתקדמות עבור %s

en: %s Modem init string
he: %s מחרוזת אתחול של המודם

en: %s Connect response
he: %s תגובת חיבור

en: %s Pre-login chat
he: %s דיאלוג לפני כניסה

en: %s Default route state
he: %s מצב ניתוב ברירת מחדל

en: %s Set ip addresses
he: %s קביעת כתובות IP

en: %s Turn debugging on or off
he: %s הפעלת או ניטרול מצב ניפוי שגיאות

en: %s Turn demand dialing on or off
he: %s הפעל או הפסק חיוג לפי דרישה

en: %s Turn persist on or off
he: %s הפעלה או ביטול מצב חיבור מתמיד

en: %s Change DNS
he: %s שינוי DNS

en:                      Add a ppp user
he:                      הוסף משתמש PPP

en: %s Post-login chat
he: %s דיאלוג לאחר כניסה

en: %s Change remotename
he: %s שינוי שם מרוחק

en: %s Idle timeout
he: %s  פרק זמן לניתוק בגלל חוסר פעילות

note: End of SWITCH
en: Return to previous menu
he: חזרה לתפריט הקודם

en: Exit this utility
he: יציאה מכלי זה

en: Internal error: no such thing as %s,
he: שגיאה פנימית: אין כזה דבר %s,

note: End of while(1) End of do_action the connection string sent by the modem
en: Enter the text of connect acknowledgement, if any.  This string will be sent when the CONNECT string is received from the modem.  Unless you know for sure that your ISP requires such an acknowledgement you should leave this as a null string: that is, ''.
he: הכנס את הטקסט של אישור ההתחברות, אם קיים כזה. מחרוזת זאת תישלח כאשר המחרוזת CONNECT תתקבל מהמודם. אלא אם ידוע לך בוודאות, שספק האינטרנט שלך דורש אישור כזה, עדיף שתשאיר את המחרוזת הזאת ריקה: כלומר ''.

en: Ack String
he: מחרוזת אישור

note: the login prompt string sent by the ISP
en: Enter the text of the login prompt.  Chat will send your username in response.  The most common prompts are login: and username:.  Sometimes the first letter is capitalized and so we leave it off and match the rest of the word.  Sometimes the colon is omitted.  If you aren't sure, try ogin:.
he: הכנס את הטקסט של בקשת הכניסה. chat תשלח את שם המשתמש שלך בתגובה. הבקשות הכי נפוצות הן login: ו-username:. לפעמים האות הראשונה רישית, ולכן מקובל להשמיט אותה ולחפש התאמה לשאר המילה. לפעמים גם הנקודותיים לא נכללות. אם אינך בטוח, נסה את הטקסט ogin:.

en: Login Prompt
he: בקשת כניסה

note: password prompt sent by the ISP
en: Enter the text of the password prompt.  Chat will send your password in response. The most common prompt is password:.  Sometimes the first letter is capitalized and so we leave it off and match the last part of the word.
he: הכנס את הטקסט של בקשת הסיסמה. chat תשלח את שם הסיסמה שלך בתגובה. הבקשה הכי נפוצה היא password:. לפעמים האות הראשונה רישית, ולכן מקובל להשמיט אותה ולחפש התאמה לשאר המילה.

en: Password Prompt
he: בקשת סיסמה

note: optional pre-login chat
en: You probably do not need to put anything here.  Enter any additional input your isp requires before you log in.  If you need to make an entry, make the first entry the prompt you expect and the second the required response.  Example: your isp sends 'Server:' and expect you to respond with 'trilobite'.  You would put 'erver trilobite' (without the quotes) here.  All entries must be separated by white space.  You can have more than one expect-send pair.
he: קרוב לוודאי שאין צורך שתוסיף כלום כאן. הוסף כל קלט נוסף שספק האינטרנט שלך דורש לפני שהינך מתחבר. אם צריך להוסיף משהו, הקלט הראשון יהיה הבקשה שהינך מצפה לקבל והשני - התגובה הדרושה. לדוגמא: הספק שלך שולח את הבקשה 'Server:' ומצפה ממך לענות 'trilobite'. במקרה כזה תוסיף כאן 'erver trilobite' (בלי גרשיים). יש להפריד את כל הטקסטים ע"י מרווחים. ניתן להוסיף יותר מזוג אחד של בקשה-תגובה.

en: Pre-Login
he: לפני כניסה

note: post-login chat
en: You probably do not need to change this.  It is initially '' \d\c which tells chat to expect nothing, wait one second, and send nothing.  This gives your isp time to get ppp started.  If your isp requires any additional input after you have logged in you should put it here.  This may be a program name like ppp as a response to a menu prompt.  If you need to make an entry, make the first entry the prompt you expect and the second the required response.  Example: your isp sends 'Protocol' and expect you to respond with 'ppp'.  You would put 'otocol ppp' (without the quotes) here.  Fields must be separated by white space.  You can have more than one expect-send pair.
he: קרוב לוודאי שאין צורך שתשנה כאן. הערך ההתחלתי הינו '' \d\c שאומר ל-chat לא לצפות לכלום, לחכות שניה אחת ואז לא לשלוח כלום. המטרה היא לתת לספק האינטרנט שלך מספיק זמן כדי להתחיל בתקשורת ppp. אם הספק שלך צריך קלט כלשהו אחרי שנכנסת, עליך להוסיף כאן קלט זה. הקלט יכול להיות שם תוכנה כמו ppp בתגובה לתפריט. אם עליך להוסיף קלט, הקלט הראשון יהיה הבקשה שהינך מצפה לו והשני - התגובה הדרושה. לדוגמא: הספק שלך שולח 'Protocol' ומצפה ממך לתגובה 'ppp'. במקרה כזה, עליך לשים כאן 'otocol ppp' (בלי הגרשיים). יש להפריד בין השדות עלי ידי מרווחים. ניתן להוסיף יותר מזוג אחד של בקשה-תגובה.

en: Post-Login
he: אחרי כניסה

en: Enter the username given to you by your ISP.
he: הכנס את שם המשתמש שניתן לך ע"י ספק האינטרנט שלך.

en: User Name
he: שם משתמש

en: Answer 'yes' to have the port your modem is on identified automatically.  It will take several seconds to test each serial port.  Answer 'no' if you would rather enter the serial port yourself
he: השב 'כן' כדי לזהות אוטומטית את היציאה הטורית שאליה מחובר המודם שלך. תהליך הבדיקה של כל יציאה טורית דורש שניות רבות. השב 'לא' אם תרצה לבחור בעצמך את היציאה הטורית

en: Choose Modem Config Method
he: בחר צורת הגדרת מודם

en: Can't probe while pppd is running.
he: לא יכול לבחון בזמן ש-pppd רץ.

en: Probing %s
he: בודק %s

en: Below is a list of all the serial ports that appear to have hardware that can be used for ppp.  One that seems to have a modem on it has been preselected.  If no modem was found 'Manual' was preselected.  To accept the preselection just hit TAB and then ENTER.  Use the up and down arrow keys to move among the selections, and press the spacebar to select one.  When you are finished, use TAB to select <OK> and ENTER to move on to the next item.
he: להלן מופיעה רשימה של כל היציאות הטוריות, שנראה שמחוברת אליהן חומרה שיכולה לשמש לתקשורת ppp. בחרנו עבורך יציאה טורית, שכנראה מחובר אליה מודם. אם לא נמצא אף מודם, בחרנו עבורך 'ידני'. כדי לאשר את הבחירה, פשוט לחץ על TAB ואחר כך על ENTER. השתמש במקשי החיצים למעלה/למטה כדי לעבור לבחירה אחרת, ולחץ על מקש הרווחים כדי לבחור יציאה. כשתסיים, לחץ על TAB כדי לבחור <OK> ואחר כך לחץ על ENTER כדי לעבור לפריט הבא.

en: Select Modem Port
he: בחירת יציאה טורית שאליה מחובר מודם

en: Enter the port by hand.
he: בחירה ידנית של היציאה הטורית.

en: Enter the port your modem is on. 
    /dev/ttyS0 is COM1 in DOS. 
    /dev/ttyS1 is COM2 in DOS. 
    /dev/ttyS2 is COM3 in DOS. 
    /dev/ttyS3 is COM4 in DOS. 
    /dev/ttyS1 is the most common.  Note that this must be typed exactly as shown.  Capitalization is important: ttyS1 is not the same as ttys1.
he: הכנס את היציאה הטורית שאליה מחובר המודם.
    ‏/dev/ttyS0 הינו COM1 ב-DOS.‏
    ‏/dev/ttyS1 הינו COM2 ב-DOS.‏
    ‏/dev/ttyS2 הינו COM3 ב-DOS.‏
    ‏/dev/ttyS3 הינו COM4 ב-DOS.‏
    ‏/dev/ttyS1 הינו הנפוץ ביותר. שים לב שיש להקליד את שם היציאה הטורית בדיוק כמו שהיא מופיעה כאן. חשוב לשים לב לאותיות רישיות: ttyS1 אינו אותו הדבר כמו ttys1.

en: Manually Select Modem Port
he: בחירה ידנית של יציאה טורית שאליה מחובר מודם

en: Enabling default routing tells your system that the way to reach hosts to which it is not directly connected is via your ISP.  This is almost certainly what you want.  Use the up and down arrow keys to move among the selections, and press  the spacebar to select one.  When you are finished, use TAB to select <OK> and ENTER to move on to the next item.
he: בחירת ניתוב ברירת מחדל מסמנת למערכת שלך, שהדרך להגיע למחשבים, שאליהם המערכת לא מחוברת ישירות, היא באמצעות ספק האינטרנט שלך. קרוב לוודאי שזה מה שאתה רוצה. השתמש במקשי חיצים למעלה/למטה כדי לעבור בין הברירות ולחץ על מקש הרווחים כדי לבחור בברירה אחת. כשתסיים, השתמש ב-TAB כדי לבחור <OK> ואז לחץ על ENTER כדי לעבור לפריט הבא.

en: Default Route
he: נתיב ברירת מחדל

en: Enable default route
he: אפשר נתיב ברירת מחדל

en: Disable default route
he: בטל נתיב ברירת מחדל

en: You almost certainly do not want to change this from the default value of noipdefault. This is not the place for your nameserver ip numbers.  It is the place for your ip number if and only if your ISP has assigned you a static one.  If you have been given only a local static ip, enter it with a colon at the end, like this: 192.168.1.2:  If you have been given both a local and a remote ip, enter the local ip, a colon, and the remote ip, like this: 192.168.1.2:10.203.1.2
he: כמעט וודאי שלא תרצה לשנות פריט זה מברירת המחדל של noipdefault. זה לא המקום לכתובות IP של שרת השמות (nameserver) שלך. זה המקום לכתובת IP שלך אם ורק אם ספק האינטרנט שלך הקצה לך כתובת IP קבועה. אם קבלת רק כתובת IP סטטית מקומית, הכנס אותה עם נקודותיים בסוף כמו בדוגמא: '192.168.1.2:'. אם קבלת גם כתובת IP מקומית וגם כתובת IP מרוחקת, הכנס את כתובת IP המקומית, נקודותיים וכתובת IP מרוחקת כמו בדוגמא: '192.168.1.2:10.203.1.2'

en: IP Numbers
he: מספרי IP

note: get the port speed
en: Enter your modem port speed (e.g. 9600, 19200, 38400, 57600, 115200).  I suggest that you leave it at 115200.
he: הכנס את מהירות היציאה הטורית שאליה מחובר המודם שלך (לדוגמא 9600, 19200, 38400, 57600, 115200). מומלץ שתשאיר אותה בערך 115200.

en: Speed
he: מהירות

en: Enter modem initialization string.  The default value is ATZ, which tells the modem to use it's default settings.  As most modems are shipped from the factory with default settings that are appropriate for ppp, I suggest you not change this.
he: הכנס את מחרוזת האתחול של המודם. ברירת המחדל היא ATZ, שאומרת למודם להשתמש בהגדרות ברירת המחדל שלו. מכיוון שרוב המודמים יוצאים מהיצרן עם הגדרות ברירת מחדל המתאימות ל-ppp, לא מומלץ שתשנה את מחרוזת האתחול.

en: Modem Initialization
he: אתחול מודם

en: Select method of dialing.  Since almost everyone has touch-tone, you should leave the dialing method set to tone unless you are sure you need pulse.  Use the up and down arrow keys to move among the selections, and press the spacebar to select one.  When you are finished, use TAB to select <OK> and ENTER to move on to the next item.
he: בחר שיטת חיוג. מכיוון שיש כמעט לכל אחד חיוג טונים, עליך להשאיר את שיטת החיוג הנבחרת על מצב זה, אלא אם אתה בטוח שאתה צריך חיוג פולסים. השתמש במקשי החיצים למעלה/למטה כדי לעבור בין הברירות, ולחץ על מקש הרווחים כדי לבחור באפשרות אחת. כשתסיים, לחץ על TAB כדי לבחור <OK> על ENTER כדי לעבור לפריט הבא.

en: Pulse or Tone
he: פולסים או טונים

note: Now get the number.
en: Enter the number to dial.  Don't include any dashes.  See your modem manual if you need to do anything unusual like dialing through a PBX.
he: הכנס את המספר לחייג. אל תכלול מקפים. קרא את המדריך למשתמש של המודם שלך אם אתה צריך לבצע פעולה חריגה כלשהי כגון חיוג דרך מרכזיה פרטית.

en: Phone Number
he: מספר טלפון

en: Enter the password your ISP gave you.
he: הכנס את הסיסמה שספק האינטרנט נתן לך.

en: Password
he: סיסמה

en: Enter the name you wish to use to refer to this isp.  You will probably want to give the default name of 'provider' to your primary isp.  That way, you can dial it by just giving the command 'pon'.  Give each additional isp a unique name.  For example, you might call your employer 'theoffice' and your university 'theschool'.  Then you can connect to your isp with 'pon', your office with 'pon theoffice', and your university with 'pon theschool'.  Note: the name must contain no spaces.
he: הכנס את השם שברצונך להשתמש בו כדי לזהות את ספק האינטרנט הזה. קרוב לוודאי שתרצה לתת את שם ברירת המחדל של 'provider' לספק האינטרנט הראשי שלך. בדרך זו, תוכל להתחבר אליו פשוט על ידי מתן הפקודה 'pon'. תן לכל ספק אינטרנט נוסף שם ייחודי. לדוגמא, הינך יכול לתת למעסיק שלך את השם 'theoffice' ולאוניברסיטה שלך את השם 'theschool'. בצורה זו, תוכל להתקשר לספק האינטרנט שלך ע"י 'pon', למשרד שלך ע"י 'pon theoffice', ולאוניברסיטה ע"י 'pon theschool'. הערה: אסור שהשם יכלול רווחים.

en: Provider Name
he: שם ספק

en: This connection exists.  Do you want to overwrite it?
he: חיבור זה קיים. האם תרצה לדרוס אותו?

en: Connection Exists
he: החיבור קיים

en: Finished configuring connection and writing changed files.  The chat strings for connecting to the ISP are in /etc/chatscripts/%s, while the options for pppd are in /etc/ppp/peers/%s.  You may edit these files by hand if you wish.  You will now have an opportunity to exit the program, configure another connection, or revise this or another one.
he: הסתיימה הגדרת החיבור וכתיבת קבצים שהשתנו. מחרוזות הדיאלוג לחיבור לספק האינטרנט נמצאות ב-/etc/chatscripts/%s בעוד שההגדרות עבור pppd נמצאות ב-/etc/ppp/peers/%s. ביכולתך לערוך ידנית קבצים אלה אם תרצה. כעת ביכולתך לצאת מהתוכנה, להגדיר חיבור נוסף, לערוך חיבור זה, או לערוך חיבור אחר.

en: Finished
he: סיום

note: this sets up new connections by calling other functions to: - initialize a clean state by zeroing state variables - query the user for information about a connection
en: Create Connection
he: יצירת חיבור

en: No connections to change.
he: אין חיבורים לשינוי.

en: Select a Connection
he: בחירת חיבור

en: Select connection to change.
he: בחירת חיבור לשינוי.

en: No connections to delete.
he: אין חיבורים למחיקה.

en: Delete a Connection
he: מחיקת חיבור

en: Select connection to delete.
he: בחירת חיבור למחיקה.

en: Return to Previous Menu
he: חזרה לתפריט הקודם

en: Do you wish to quit without saving your changes?
he: האם אתה רוצה לצאת בלי לשמור על השינויים?

en: Quit
he: עזיבה

en: Debugging is presently enabled.
he: מצב ניפוי שגיאות מאופשר כעת.

en: Debugging is presently disabled.
he: מצב ניפוי שגיאות מנוטרל כעת.

en: Selecting YES will enable debugging.  Selecting NO will disable it. %s
he: בחירת כן תאפשר מצב ניפוי שגיאות. בחירת לא תנטרל מצב ניפוי שגיאות. %s

en: Debug Command
he: פקודת ניפוי שגיאות

en: Selecting YES will enable demand dialing for this provider.  Selecting NO will disable it.  Note that you will still need to start pppd with pon: pppconfig will not do that for you.  When you do so, pppd will go into the background and wait for you to attempt to access something on the Net, and then dial up the ISP.  If you do enable demand dialing you will also want to set an idle-timeout so that the link will go down when it is idle.  Demand dialing is presently %s.
he: בחירת כן תאפשר חיוג לפי דרישה אל הספק הזה. בחירת לא תנטרל זאת. שים לב שעדיין תצטרך להפעיל את pppd ע"י pon: זה לא יבוצע אוטומטית על ידי pppconfig. במצב חיוג לפי דרישה, pppd יישאר ברקע ויחכה עד שתנסה לגשת למחשב כלשהו ברשת ואז יחייג לספק האינטרנט. אם הינך מאפשר חיוג לפי דרישה, תרצה גם להגדיר פרק זמן לניתוק הקשר באם לא תהיה בו פעילות. מצב חיוג לפי דרישה הינו כעת %s.

en: Demand Command
he: פקודת חיוג לפי דרישה

en: Selecting YES will enable persist mode.  Selecting NO will disable it.  This will cause pppd to keep trying until it connects and to try to reconnect if the connection goes down.  Persist is incompatible with demand dialing: enabling demand will disable persist.  Persist is presently %s.
he: בחירת כן תאפשר מצב חיבור מתמיד. בחירת לא תבטל מצב חיבור מתמיד. מצב חיבור מתמיד גורם ל-pppd לנסות עד שהוא מתחבר ואז לנסות להתחבר מחדש אם הקשר מתנתק. מצב חיבור מתמיד שולל מצב חיוג לפי דרישה. אפשור חיוג לפי דרישה יבטל מצב חיבור מתמיד. מצב חיבור מתמיד הינו כעת %s.

en: Persist Command
he: פקודת חיבור מתמיד

en: Choose a method.  'Static' means that the same nameservers will be used every time this provider is used.  You will be asked for the nameserver numbers in the next screen.  'Dynamic' means that pppd will automatically get the nameserver numbers each time you connect to this provider.  'None' means that DNS will be handled by other means, such as BIND (named) or manual editing of /etc/resolv.conf.  Select 'None' if you do not want /etc/resolv.conf to be changed when you connect to this provider.  Use the up and down arrow keys to move among the selections, and press the spacebar to select one.  When you are finished, use TAB to select <OK> and ENTER to move on to the next item.
he: קבל את מספרי שרתי השמות כל פעם שהינך מתחבר לספק זה. 'None' פרושו ש-DNS יבוצע באמצעים אחרים כמו ע"י BIND (ידוע גם כ-named) או עריכה ידנית של /etc/resolv.conf. בחר 'None' אם איך רוצה ש-/etc/resolv.conf ישתנה כשאתה מתחבר לספק זה. השתמש במקשי החיצים למעלה/למטה כדי לעבור בין הברירות, ולחץ על מקש הרווחים כדי לבחור ברירה אחת. כשתסיים, לחץ על TAB כדי לבחור ב-<OK> ועל ENTER כדי לעבור לפריט הבא.

en: Configure Nameservers (DNS)
he: הגדרת שרתי שמות (DNS)

en: Use static DNS
he: השתמש ב-DNS קבוע

en: Use dynamic DNS
he: השתמש ב-DNS דינמי

en: DNS will be handled by other means
he: DNS יטופל באמצעים אחרים

en: 
    Enter the IP number for your primary nameserver.
he: 
    הכנס את כתובת ה-IP של שרת השמות הראשי שלך.

en: IP number
he: כתובת IP

en: Enter the IP number for your secondary nameserver (if any).
he: הכנס את כתובת ה-IP של שרת ה-DNS המשני שלך (אם יש כזה).

en: Enter the username of a user who you want to be able to start and stop ppp.  She will be able to start any connection.  To remove a user run the program vigr and remove the user from the dip group.
he: הכנס את שם המשתמש של משתמש, שברצונך שיהיה מסוגל להתחיל ולעצור את ppp. יהיה ביכולת המשתמש להתחיל חיבור כלשהו. כדי למחוק משתמש, הפעל את התוכנה vigr ומחק את המשתמש מקבוצת dip.

en: Add User
he: הוספת משתמש

note: Make sure the user exists.
en: 
    No such user as %s.
he: 
    המשתמש %s לא קיים.

en: You probably don't want to change this.  Pppd uses the remotename as well as the username to find the right password in the secrets file.  The default remotename is the provider name.  This allows you to use the same username with different providers.  To disable the remotename option give a blank remotename.  The remotename option will be omitted from the provider file and a line with a * instead of a remotename will be put in the secrets file.
he: קרוב לוודאי שלא תרצה לשנות את זה. pppd משתמש ב-remotename וגם בשם המשתמש כדי לבחור את הסיסמה הנכונה בקובץ secrets. ברירת המחדל ל-remotename הוא שם ספק האינטרנט. הדבר מאפשר לך להשתמש באותו שם משתמש עבור ספקים שונים. כדי לבטל את אפשרות ה-remotename, הכנס remotename ריק. במקרה כזה, אפשרות ה-remotename תוסר מקובץ הספקים. כמו כן, שורה עם * במקום remotename תוכנס לקובץ secrets.

en: Remotename
he: שם מרוחק

en: If you want this PPP link to shut down automatically when it has been idle for a certain number of seconds, put that number here.  Leave this blank if you want no idle shutdown at all.
he: אם ברצונך שקשר ה-PPP ינותק אוטומטית לאחר תקופה מסוימת ללא פעילות, הכנס כאן מספר. השאר ריק אם אינך מעוניין בניתוק בגלל העדר פעילות.

en: Idle Timeout
he: פרק זמן ללא פעילות

note: $data =~ s/\n{2,}/\n/gso; # Remove blank lines
en: Couldn't open %s.
he: לא הצליח לפתוח את %s.

en: Can't open %s.
he: לא מצליח לפתוח את %s.

note: Get an exclusive lock.  Return if we can't get it. Get an exclusive lock.  Exit if we can't get it.
en: Can't lock %s.
he: לא מצליח לנעול את %s.

en: Couldn't print to %s.
he: לא מצליח להדפיס ל-%s.

en: Couldn't rename %s.
he: לא מצליח לשנות את השם של %s.

en: Usage: pppconfig [--version] | [--help] | [[--dialog] | [--whiptail] | [--gdialog] [--noname] | [providername]]
    '--version' prints the version.
    '--help' prints a help message.
    '--dialog' uses dialog instead of gdialog.
    '--whiptail' uses whiptail.
    '--gdialog' uses gdialog.
    '--noname' forces the provider name to be 'provider'.
    'providername' forces the provider name to be 'providername'.
he: שימוש: ‎‎ pppconfig [--version] | [--help] | [[--dialog] | [--whiptail] | [--gdialog] [--noname] | [providername]]
    ‏'--version' מדפיס את הגירסה.
    ‏ '--help'  מדפיס הודעת עזרה.
    ‏'--dialog' משתמש ב-dialog במקום ב-gdialog.
    ‏'--whiptail' משתמש ב-whiptail.
    ‏'--gdialog' משתמש ב-gdialog
    ‏'--noname' מאלץ את שם ספק האינטרנט להיות 'provider'.
    ‏'providername' מאלץ את שם ספק האינטרנט להיות 'providername'.

en: pppconfig is an interactive, menu driven utility to help automate setting 
    up a dial up ppp connection.  It currently supports PAP, CHAP, and chat 
    authentication.  It uses the standard pppd configuration files.  It does 
    not make a connection to your isp, it just configures your system so that 
    you can do so with a utility such as pon.  It can detect your modem, and 
    it can configure ppp for dynamic dns, multiple ISP's and demand dialing. 
    
    Before running pppconfig you should know what sort of authentication your 
    isp requires, the username and password that they want you to use, and the 
    phone number.  If they require you to use chat authentication, you will 
    also need to know the login and password prompts and any other prompts and 
    responses required for login.  If you can't get this information from your 
    isp you could try dialing in with minicom and working through the procedure 
    until you get the garbage that indicates that ppp has started on the other 
    end. 
    
    Since pppconfig makes changes in system configuration files, you must be 
    logged in as root or use sudo to run it.
he: ‏pppconfig הינה תוכנת עזר הידברותית, מבוססת על תפריטים שייעודה לסייע בהגדרת
     חיבור ppp מבוסס על חיוג. התוכנה כרגע תומכת באימות זהות ע"י -PAP, CHAP
    ובאמצעות דיאלוג (chat). התוכנה משתמשת בקבצי ההגדרה התקניים של pppd. התוכנה
    אינה מתחברת לספק האינטרנט שלך, אלא רק מכניסה למערכת שלך את ההגדרות הדרושות
    כדי לאפשר לך להתחבר באמצעות תוכנת עזר כמו pon. התוכנה יכולה למצוא את המודם
    שלך ולהגדיר את ppp ל-DNS דינמי, ספקי אינטרנט מרובים וחיוג לפי דרישה.
    
    לפני הפעלת pppconfig, עליך לדעת איזו שיטת אימות נדרשת על ידי ספק האינטרנט שלך, שם
    המשתמש והסיסמה שברצונם שתשתמש, ומספר הטלפון. אם הם דורשים ממך להשתמש בדיאלוג
    אימות, תצטרך לדעת גם באלו הודעות הם משתמשים כדי לבקש שם משתמש וסיסמה וכל
    הודעות אחרות והתגובות המתאימות להן. אם אינך יכול להשיג מידע זה מספק האינטרנט
    שלך, ביכולתך לנסות להתחבר אליו באמצעות minicom ולעבור את תהליך החיבור עד
    שהינך מקבל את ה"זבל" שמציין את תחילת ppp בצד השני. 
    
    מכיוון ש-pppconfig מבצע שינויים בקבצי הגדרות של המערכת, עליך להיות מזוהה
    כמשתמש-על או להשתמש ב-sudo כדי להריץ את pppconfig.
