Pragha - en to cs translation catalogue (254 entries)

note: GtkInfoBar has undocumented behavior for GTK_RESPONSE_CANCEL
en: _No
cs: _Ne

en: _Yes
cs: _Ano

en: Would you like to import %s to library?
cs: Chcete %s importovat do knihovny?

en: Would you like to update your music library?
cs: Chcete aktualizovat vaši knihovnu?

en: Some changes need restart pragha.
cs: Některé změny se projeví až po restartu přehrávače.

en: FILENAME
cs: JMÉNO SOUBORU

en: Use --help to see a full list of available command line options.
cs: Použitím --help se zobrazit úplný seznam dostupných voleb příkazové řádky.

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Classical
cs: Klasika

en: Club
cs: Klub

en: Dance
cs: Tanec

en: Full Bass
cs: Plné basy

en: Full Bass and Treble
cs: Plné basy a výšky

en: Full Treble
cs: Plné výšky

en: Laptop Speakers and Headphones
cs: Sluchátka a reproduktory laptopu

en: Large Hall
cs: Velká místnost

en: Live
cs: Živě

en: Party
cs: Párty

en: Smiley Face Curve
cs: Smiley Face křivka

en: Custom
cs: Vlastní

en: Equalizer
cs: Ekvalizér

en: Unknown Artist
cs: Neznámý umělec

en: Unknown Album
cs: Neznámé album

note: The search dialog
en: Search in playlist
cs: Hledat v playlistu

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Add to playback queue
cs: Přidat do fronty

en: _Jump to
cs: _Skočit na

en: _Skip
cs: _Přeskočit

en: S_kip All
cs: P_řeskočit vše

en: Delete _All
cs: Smazat _vše

en: _Expand library
cs: _Rozbalit

en: _Collapse library
cs: _Zabalit

en: Folders structure
cs: Struktura adresářů

en: Artist
cs: Umělec

en: Genre
cs: Žánr

en: Artist / Album
cs: Umělec / Album

en: Genre / Album
cs: Žánr / Album

en: Genre / Artist
cs: Žánr / Umělec

en: Genre / Artist / Album
cs: Žánr / Umělec / Album

note: Playlist and Radio tree
en: _Add to current playlist
cs: _Přidat na současný playlist

en: _Replace current playlist
cs: _Nahradit současný playlist

en: Replace and _play
cs: Nahradit a přehrát

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Export
cs: Exportovat

note: Set dialog properties
en: Edit tags
cs: Editovat tagy

en: Move to _trash
cs: Přesunout do _koše

en: Delete from library
cs: Smazat z knihovny

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown Genre
cs: Neznámý žánr

en: File can't be moved to trash. Delete permanently?
cs: Soubor nelze přesunout do koše. Úplně mazat?

en: The file "%s" cannot be moved to the trash. Details: %s
cs: Soubor "%s" nelze přesunout do koše. Detaily: %s

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Delete
cs: _Smazat

en: Playlists
cs: Playlisty

en: Radios
cs: Rádia

en: Library
cs: Knihovna

en: Really want to move the files to trash?
cs: Opravdu chcete přesunout do koše?

en: Delete permanently instead of moving to trash
cs: Namísto přesouvání do koše rovnou mazat

en: Are you sure you want to delete current file from library?
    
    Warning: To recover we must rescan the entire library.
cs: Opravdu chcete smazat současný soubor z knihovny?
    
    Varování: K obnovení je nutné přeskenovat knihovnu.

en: _Playback
cs: _Přehrát

en: _View
cs: _Zobrazení

en: _Tools
cs: _Nástroje

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Previous track
cs: Předchozí skladba

en: Play / Pause
cs: Hrát / Pauza

en: Stop
cs: Zastavit

en: Next track
cs: Další skladba

en: Edit track information
cs: Editace informací o skladbě

en: _Quit
cs: _Konec

en: _Add files
cs: _Přidat soubory

en: Open a media file
cs: Otevřít soubor

en: Add _location
cs: Přidat _umístění

en: _Add the library
cs: _Přidat knihovnu

en: Remove selection from playlist
cs: Odebrat výběr z playlistu

en: Crop playlist
cs: Oříznout playlist

en: Clear playlist
cs: Vyčistit playlist

en: Save playlist
cs: Uložit playlist

en: New playlist
cs: Nový playlist

en: Save selection
cs: Uložit vybrané

en: _Search in playlist
cs: _Hledat v playlistu

en: _Preferences
cs: _Možnosti

en: Jump to playing song
cs: Skočit na hrající píseň

en: _Rescan library
cs: _Znovu sestavit knihovnu

en: _Update library
cs: _Aktualizovat knihovnu

en: _Statistics
cs: _Statistiky

en: Homepage
cs: Domů

en: Community
cs: Komunita

en: Translate Pragha
cs: Přeložit

en: About
cs: O aplikaci

en: _Shuffle
cs: _Zamíchat

en: _Repeat
cs: _Opakovat

en: _Fullscreen
cs: _Na celou obrazovku

en: Lateral _panel
cs: Postranní _panel

en: Secondary lateral panel
cs: Sekundární postranní panel

en: Playback controls below
cs: Zobrazit ovládání v dolní části

en: Menubar
cs: Panel nabídky

en: Status bar
cs: Stavový řádek

en: Total Tracks:
cs: Celkem skladeb:

en: Total Artists:
cs: Celkem umělců:

en: Total Albums:
cs: Celkem Alb:

en: Statistics
cs: Statistika

note: Create labels
en: Title
cs: Název

en: Bitrate
cs: Bitráž

en: Year
cs: Rok

en: Comment
cs: Komentář

note: Create labels
en: Length
cs: Délka

en: Filename
cs: Jméno souboru

en: Mimetype
cs: MIME typ

en: Remove from playback queue
cs: Odebrat z fronty přehrávání

en: Remove from playlist
cs: Odebrat z playlistu

en: _Send to
cs: _Odeslat

en: Copy "%i" to selected track numbers
cs: Kopírovat "%i" na vybrané čísla skladeb

en: Copy "%s" to selected titles
cs: Kopírovat "%s" na vybrané názvy

en: Copy "%s" to selected artists
cs: Kopírovat "%s" na vybrané umělce

en: Copy "%s" to selected albums
cs: Kopírovat "%s" na vybrané alba

en: Copy "%s" to selected genres
cs: Kopírovat "%s" na vybrané žánry

en: Copy "%i" to selected years
cs: Kopírovat "%i" na vybrané roky

en: Copy "%s" to selected comments
cs: Kopírovat "%s" na vybrané komentáře

note: Create the checkmenu items
en: Track | Tracks
cs[0]: Skladba
cs[1]: Skladby
cs[2]: Skladeb

en: Clear sort
cs: Zrušit výběr

en: <b>con_playlist</b> is a reserved playlist name
cs: <b>con_playlist</b> je rezervované jméno playlistu

en: Do you want to overwrite the playlist: %s ?
cs: Chcete přepsat playlist: %s ?

en: Choose a new name
cs: Vyberte nový název

en: Do you want to delete the item: %s ?
cs: Chcete smazat položku: %s ?

en: Export playlist to file
cs: Exportovat playlist do souboru

en: _Save
cs: _Uložit

en: Added %d songs from %d of the imported playlist.
cs: Z importovaného playlistu  přidáno %d z %d písní.

en: What do you want to do?
cs: Co chcete dělat?

en: Replace the playlist "%s"
cs: Nahradit playlist "%s"

en: Add to playlist "%s"
cs: Přidat na playlist "%s"

en: Patterns should be of the form:<filename>;<filename>;....
    A maximum of six patterns are allowed.
    Wildcards are not accepted as of now ( patches welcome :-) ).
cs: Názvy by měly vypadat jako:<jméno souboru>;<jméno souboru>;....
    Maximum vzorů je šest.
    Zástupné znaky nejsou dovoleny (patch vítán :-) ).

en: Album art pattern
cs: Název obalu

en: Start normal
cs: Sputit normálně

en: Start fullscreen
cs: Spustit na celou obrazovku (fullscreen)

en: Start in system tray
cs: Spustit minimalizovaně v systémové liště

note: Create a folder chooser dialog
en: Select a folder to add to library
cs: Vybrat adresář k přidání do knihovny

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Restart Required
cs: Potřebuje restart

en: Audio Device
cs: Audio zařízení

en: Use software mixer
cs: Použít softwarový mixer

en: Can not change directories while they are analyzing.
cs: Nelze změnit adresáře, zatímco se analyzují.

en: Folders
cs: Adresáře

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Remove
cs: _Odstranit

en: Merge folders in the folders estructure view
cs: Zobrazovat v knihovně všechny vybrané adresáře spolu

en: Sort albums by release year
cs: Seřadit alba podle roku

note: Labels
en: Appearance
cs: Vzhled

en: Controls
cs: Controla

en: Show Album art in Panel
cs: Ukazovat obal v panelu

en: Size of Album art
cs: Rozměry obalu

en: Album art file pattern
cs: Vzor souboru obalu

en: Search
cs: Hledat

note: Instant search.
en: Search while typing
cs: Hledat během psaní

note: Aproximate search.
en: Search similar words
cs: Hledat podobná slova

en: When starting pragha
cs: Když Pragha startuje

en: Remember last window state
cs: Pamatovat si poslední pozici okna

en: Restore last playlist
cs: Obnovit poslední playlist

en: When adding folders
cs: Při přidávání adresářů

en: Add files recursively
cs: Přidat soubory rekurzivně

en: Show Pragha icon in the notification area
cs: Zobrazit Pragha v oznamovací oblasti

en: Minimize Pragha when closing window
cs: Minimalizovat při zavření okna

en: Plugins
cs: Pluginy

note: The main preferences dialog
en: Preferences
cs: Možnosti

en: General
cs: Hlavní

en: Services
cs: Služby

en: Preferences of Pragha
cs: Možnosti

en: %i files analized of %i detected
cs: %i souborů analyzovaných z %i zjištěných

en: Searching files to analyze
cs: Hledám soubory k analyzování

en: Library scan complete
cs: Skenování knihovny dokončeno

en: <b>Not playing</b>
cs: <b>Nepřehrává</b>

en: Track No
cs: Skladba č.

en: File
cs: Soubor

note: The main edit dialog
en: Details
cs: Detaily

en: channel | channels
cs[0]: kanál
cs[1]: kanály
cs[2]: kanálů

en: Channels
cs: Kanály

en: Samplerate
cs: Vzorkovací frekvence

en: Folder
cs: Adresář

en: Selection to
cs: Výběr k

en: Open folder
cs: Otevřít adresář

en: Do you want to set the track number of ALL of the selected tracks to: %d ?
cs: Chcete nastavit číslo stopy všech vybraných skladeb na %d ?

en: Do you want to set the title tag of ALL of the selected tracks to: %s ?
cs: Chcete nastavit název tagu/značky u všech vybraných skladeb na %s ?

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
cs: %s <small><span weight="light">od</span></small> %s <small><span weight="light">v</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s
cs: %s <small><span weight="light">od</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
cs: %s <small><span weight="light">v</span></small> %s

en: Previous Track
cs: Předchozí

en: Play / Pause Track
cs: Přehrát / Zastavit

en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

en: Next Track
cs: Další skladba

en: Leave Fullscreen
cs: Opustit 'Celou obrazovku'

en: Play songs in a random order
cs: Přehrávat písně náhodně

en: Repeat playback list at the end
cs: Opakovat playlist po přehrání poslední skladby

en: day | days
cs[0]: den
cs[1]: dny
cs[2]: dnů

en: Unable to open the browser
cs: Nejde otevřít prohlížeč

en: <b>Error playing current track.</b>
    (%s)
    <b>Reason:</b> %s
cs: <b>Chyba při přehrávání současné skladby.</b>
    (%s)
    <b>Důvod:</b> %s

en: _Stop
cs: _Zastavit

en: _Next
cs: _Další

en: Select a file to play
cs: Vybrat soubor k přehrání

en: Supported media
cs: Podporované média

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Enter the URL of an internet radio stream
cs: Zadat URL internetového rádia

en: Give it a name to save
cs: Zadejte jméno k uložení

en: Add a location
cs: Přidat místo

note: Setup application name and pulseaudio role
en: Pragha Music Player
cs: Pragha hudební přehrávač

en: Music Player
cs: Hudební přehrávač

en: Manage and listen to music
cs: Spravovat a poslouchat hudbu

en: Search tags on AcoustID
cs: Hledat tagy na AcoustID

en: AcoustID not found any similar song
cs: AcoustID nenašel žádnou podobnou píseň

en: An audio CD was inserted
cs: Bylo vloženo AudioCD

en: Add Audio _CD
cs: Přidat Audio _CD

en: Audio CD Device
cs: Audio CD zařízení

en: Connect to CDDB server
cs: Připojení k CDDB serveru

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Search music on DLNA server
cs: Hledat hudbu na DLNA serveru

en: Music of the %s server was added.
cs: Hudba ze serveru %s byla přidána.

en: Could not find any DLNA server.
cs: Nelze najít žádný DLNA server.

en: Love track
cs: Oblíbená píseň

en: Unlove track
cs: Neoblíbená píseň

en: Import a XSPF playlist
cs: Importovat XSPF playlist

en: Add favorites
cs: Přidat mezi oblíbené

en: Add similar
cs: Přidat podobné

en: Unable to establish conection with Last.fm
cs: Nelze navázat spojení s Last.fm

en: Last.fm suggested a tag correction
cs: Last.fm navrhne opravu tagu

en: Love song on Last.fm failed.
cs: Není možné označit na Last.fm píseň za oblíbenou.

en: Unlove song on Last.fm failed.
cs: Neoblíbené písně na Last.fm selhalo.

en: Added %d tracks of %d suggested from Last.fm
cs: Přidáno %d písní z %d navrhnutých Last.fm.

en: Last.fm doesn't suggest any similar track
cs: Last.fm nenavrhuje žádnou podobnou píseň

en: Added %d songs of the last %d loved on Last.fm.
cs: Přidáno %d skladeb z posledních %d oblíbených na Last.fm.

en: You don't have favorite tracks on Last.fm
cs: Nemáte žádné oblíbené písně na Last.fm

en: Last.fm submission failed
cs: Podřízení se Last.fm selhalo

en: Track scrobbled on Last.fm
cs: Skladba je "scrobbled" na Last.fm

en: Update current song on Last.fm failed.
cs: Selhala aktualizace nynější písně na Last.fm.

en: Scrobble on Last.fm
cs: Scrobble na Last.fm

en: Username
cs: Jméno uživatele

en: Password
cs: Heslo

en: by <b>%s</b> in <b>%s</b> <b>(%s)</b>
cs: od <b>%s</b> v <b>%s</b> <b>(%s)</b>

en: Notifications
cs: Upozornění

en: Show Album art in notifications
cs: Zobrazovat obal při  oznamování

en: Add actions to change track in notifications
cs: V oznámení přidat akce ke změně skladby

en: Unable to access "%s"
cs: Nelze získat přístup k "%s"

en: Removable Device
cs: Odpojitelné zařízení

en: Want to manage "%s" volume?
cs: Chcete spravovat svazek "%s"?

en: Search _lyric
cs: Najít _text písně

en: Search _artist info
cs: Hledat informace o _umělci

en: Song Information
cs: Informace o hudbě

en: Download the album art while playing their songs.
cs: Stáhnout obal alba během přehrávání písní.

en: Lyrics thanks to %s
cs: Texty díky  %s

en: Artist info
cs: Informace o umělci

en: %s <small><span weight="light">thanks to</span></small> %s
cs: %s <small><span weight="light">poděkování patří</span></small> %s

en: Lyrics not found.
cs: Text písní nenalezen.

en: Artist information not found.
cs: Informace o umělci nebyly nalezeny.

en: Searching...
cs: Hledám....

en: Search radio on TuneIn
cs: Hledat rádio na TuneIn

en: Search in TuneIn
cs: Hledat v TuneIn
