Pragha - en to hu translation catalogue (165 entries)

en: Would you like to import %s to library?
hu: Valóban importálja a %s gyűjteményt?

en: Unknown Artist
hu: Ismeretlen előadó

en: Unknown Album
hu: Ismeretlen album

en: Add to playback queue
hu: Hozzáadás a lejátszási sorhoz

en: _Skip
hu: Ki_hagy

en: S_kip All
hu: Mind _kihagy

en: Delete _All
hu: Mind törlése

en: _Expand library
hu: Gyűjt_emény kinyitása

en: _Collapse library
hu: Gyűjtemény _összezárása

en: Folders structure
hu: Mappák struktúrája

en: Artist
hu: Előadó

en: Genre
hu: Műfaj

en: Artist / Album
hu: Előadó / Album

en: Genre / Album
hu: Műfaj / Album

en: Genre / Artist
hu: Műfaj / Előadó

en: Genre / Artist / Album
hu: Műfaj / Előadó / Album

note: Playlist and Radio tree
en: _Add to current playlist
hu: _Hozzáadás az aktuális lejátszólistához

en: _Replace current playlist
hu: _Lecseréli az aktuális lejátszólistát

en: Replace and _play
hu: _Aktuális listát cseréli és elindítja a lejátszást

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Delete
hu: Törlés

note: Set dialog properties
en: Edit tags
hu: Címkék szerkesztése

en: Move to _trash
hu: Mozgat_ás a kukába

en: Delete from library
hu: Törlés a gyűjteményből

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unknown Genre
hu: Ismeretlen műfaj

en: The file "%s" cannot be moved to the trash. Details: %s
hu: A  "%s" fájl mozgatása a kukába sikertelen. Részletek: %s

en: Playlists
hu: Lejátszólisták

en: Radios
hu: Rádiók

en: Library
hu: Gyűjtemény

en: Really want to move the files to trash?
hu: Valóban a kukába szeretné dobni a fájlokat?

en: Are you sure you want to delete current file from library?
    
    Warning: To recover we must rescan the entire library.
hu: Valóban töröli akarja az aktuális fájlt a gyűjteményből?
    
    Figyelem: Ahhoz hogy helyreállítsa újra kell ellenőrizni a gyűjteményt.

en: _Playback
hu: L_ejátszás

en: Play_list
hu: _Lejátszólista

en: _View
hu: _Nézet

en: _Tools
hu: E_szközök

en: _Help
hu: _Súgó

en: Play / Pause
hu: Lejátszás / Szünet

en: Stop
hu: Megállítás

en: Next track
hu: Következő sáv

en: Edit track information
hu: Dal információ szerkesztése

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Add files
hu: Fájlok hozzá_adása

en: Open a media file
hu: Média fájl megnyitása

en: Add _location
hu: He_ly hozzáadása

en: _Add the library
hu: Hozzá_adás a gyűjteményhez

en: Remove selection from playlist
hu: Kijelölt eltávolítása a lejátszólistáról

en: Crop playlist
hu: Lejátszólista vágása

en: Clear playlist
hu: Lejátszólista törlése

en: Save playlist
hu: Lejátszólista mentése

en: New playlist
hu: Új lejátszólista

en: Save selection
hu: Kiválasztás mentése

en: _Search in playlist
hu: Kere_sés a lejátszólistában

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: Jump to playing song
hu: Ugrás a most szóló számra

en: E_qualizer
hu: _Hangszínszabályzó

en: _Rescan library
hu: Gyűjtemény új_raolvasása

en: _Update library
hu: Gyűjtemény _frissítése

en: _Statistics
hu: _Statisztika

en: Homepage
hu: Honlap

en: Community
hu: Közösség

en: Translate Pragha
hu: Pragha fordítása

en: About
hu: Névjegy

en: _Shuffle
hu: Véletlen_szerű

en: _Repeat
hu: _Ismétlés

en: _Fullscreen
hu: _Teljes képernyő

en: Lateral _panel
hu: Oldalsó _panel

en: Playback controls below
hu: Lejátszás vezérlőgombok alulra

en: Status bar
hu: Státusz sor

en: Total Tracks:
hu: Összes sáv:

en: Total Artists:
hu: Összes előadó:

en: Total Albums:
hu: Összes album:

en: Statistics
hu: Statisztika

note: Create labels
en: Title
hu: Cím

en: Bitrate
hu: Bitráta

en: Year
hu: Év

en: Comment
hu: Megjegyzés

note: Create labels
en: Length
hu: Hossz

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Remove from playlist
hu: Eltávolítás a lejátszólistáról

en: Copy "%i" to selected track numbers
hu: "%i" kiválasztott sávszám másolása

en: Copy "%s" to selected titles
hu: "%s" kiválasztott cím másolása

en: Copy "%s" to selected artists
hu: "%s" kiválasztott előadó másolása

en: Copy "%s" to selected albums
hu: "%s" kiválasztott album másolása

en: Copy "%s" to selected genres
hu: "%s" kiválasztott műfaj másolása

en: Copy "%i" to selected years
hu: "%i" kiválasztott év másolása

en: Copy "%s" to selected comments
hu: "%s" kiválasztott megjegyzés másolása

note: Create the checkmenu items
en: Track | Tracks
hu[1]: Sáv

en: Clear sort
hu: Rendezés törlése

en: <b>con_playlist</b> is a reserved playlist name
hu: <b>con_playlist</b> egy védett lejátszólista neve

en: Do you want to overwrite the playlist: %s ?
hu: Valóban felül akarja írni ezt a lejátszólistát: %s ?

en: Choose a new name
hu: Válasszon új nevet

en: Do you want to delete the item: %s ?
hu: Valóban törölni akarja ezt az elemet: %s ?

en: Export playlist to file
hu: Lejátszólista exportálása fájlba

en: Added %d songs from %d of the imported playlist.
hu: Hozzáadva %d dal, %d az importált lejátszólistán.

en: Patterns should be of the form:<filename>;<filename>;....
    A maximum of six patterns are allowed.
    Wildcards are not accepted as of now ( patches welcome :-) ).
hu: Az alábbi minták lehetnek:<fájlnév>;<fájlnév>;...
    Maximum hat minta lehetséges.
    Helyettesítők nem elfogadottak jelenleg ( patchet fogadunk :-) ).

en: Album art pattern
hu: Album borító minta

en: Start normal
hu: Normál indítás

en: Start fullscreen
hu: Indítás teljes képernyőn

en: Start in system tray
hu: Indítás tálcaikonnal

note: Create a folder chooser dialog
en: Select a folder to add to library
hu: Válasszon mappát amit hozzáad a gyűjteményhez

en: Audio sink
hu: Audio választás

en: Restart Required
hu: Újraindítás szükséges

en: Audio Device
hu: Audio eszköz

en: Use software mixer
hu: Szoftveres keverő használata

en: Folders
hu: Mappák

en: Merge folders in the folders estructure view
hu: Mappák összevonása a struktúra nézetben

en: Sort albums by release year
hu: Albumok rendezése kiadás éve szerint

note: Labels
en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Show Album art in Panel
hu: Album borító mutatása a panelen

en: Size of Album art
hu: Album borító mérete

en: Album art file pattern
hu: Album borító fájlnév minta

en: Remember last window state
hu: Jegyezze meg az ablak méretét

en: Restore last playlist
hu: Utolsónak használt lejátszólista visszaállítása

en: Add files recursively
hu: Fájlok hozzáadása rekurzívan

en: General
hu: Általános

en: Preferences of Pragha
hu: Pragha beállításai

en: Library scan complete
hu: Gyűjtemény ellenőrzés sikeres

en: <b>Not playing</b>
hu: <b>Nincs lejátszás</b>

en: Track No
hu: Sáv száma

en: File
hu: Fájl

note: The main edit dialog
en: Details
hu: Részletek

en: Channels
hu: Csatornák

en: Samplerate
hu: Mintavétel

en: Folder
hu: Mappa

en: Selection to
hu: Kijelölés

en: Open folder
hu: Mappa megnyitása

en: Do you want to set the track number of ALL of the selected tracks to: %d ?
hu: Szeretné beállítani a sáv számát az ÖSSZES kijelölt dalra: %d ?

en: Do you want to set the title tag of ALL of the selected tracks to: %s ?
hu: Szeretné beállítani a címet az ÖSSZES kijelölt dalra: %s ?

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
hu: %s <small><span weight="light">előadó<//span><//small> %s <small><span weight="light">album</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s
hu: %s <small><span weight="light">előadó</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
hu: %s <small><span weight="light">album</span></small> %s

en: Previous Track
hu: Előző sáv

en: Play / Pause Track
hu: Sáv Lejátszása / Megállítása

en: Stop playback
hu: Lejátszás megállítása

en: Next Track
hu: Következő sáv

en: Leave Fullscreen
hu: Teljes képernyő elhagyása

en: Play songs in a random order
hu: Számok lejátszása véletlenszerű sorrendben

en: Repeat playback list at the end
hu: Lejátszólista  ismétlése

en: day | days
hu[1]: nap

en: Unable to open the browser
hu: A böngésző megnyitása sikertelen

en: <b>Error playing current track.</b>
    (%s)
    <b>Reason:</b> %s
hu: <b>Hiba az aktuális dal lejátszásakor.</b>
    (%s)
    <b>Ok:</b> %s

en: Select a file to play
hu: Fáj választása lejátszáshoz

en: Supported media
hu: Támogatott formátumok

en: All files
hu: Minden fájl

en: Enter the URL of an internet radio stream
hu: Adja meg az internet rádió URL-jét

en: Give it a name to save
hu: Adjon neki egy nevet a mentéshez

en: Add a location
hu: Hely hozzáadása

en: Add Audio _CD
hu: Zenei _CD hozzáadása

en: Audio CD Device
hu: Audio CD eszköz

en: Connect to CDDB server
hu: Kapcsolódás a CDDB szerverhez

en: Love track
hu: Kedvelt szám

en: Unlove track
hu: Nem kedvelt szám

en: Import a XSPF playlist
hu: XSPF lejátszólista importálása

en: Add favorites
hu: Hozzáadás a kedvencekhez

en: Add similar
hu: Hasonló hozzáadása

en: Last.fm suggested a tag correction
hu: Last.fm által javasolt címke

en: Love song on Last.fm failed.
hu: Kedvelt szám megjelölés Last.fm-en sikertelen.

en: Added %d songs of the last %d loved on Last.fm.
hu: Hozzáadva %d dal az utolsó %d Last.fm-en kedvelt dal közül.

en: Update current song on Last.fm failed.
hu: Aktuális dal frissítése a Last.fm-en sikertelen.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: by <b>%s</b> in <b>%s</b> <b>(%s)</b>
hu: by <b>%s</b> / <b>%s</b> <b>(%s)</b>

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Show Album art in notifications
hu: Album borító mutatása az értesítési területen
