Pragha - en to lt translation catalogue (236 entries)

note: GtkInfoBar has undocumented behavior for GTK_RESPONSE_CANCEL
en: _No
lt: _Ne

en: _Yes
lt: _Taip

en: Would you like to import %s to library?
lt: Ar norėtumėte importuoti %s į fonoteką?

en: Would you like to update your music library?
lt: Ar norėtumėte atnaujinti savo muzikinę fonoteką?

en: Some changes need restart pragha.
lt: Kai kuriems pakeitimams reikia iš naujo paleisti Pragha.

en: FILENAME
lt: FAILO PAVADINIMAS

en: Use --help to see a full list of available command line options.
lt: Naudokite --help, kad pamatytumėte pilną prieinamų komandų eilutės parinkčių sąrašą.

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Classical
lt: Klasikinė

en: Club
lt: Klubas

en: Dance
lt: Šokiai

en: Full Bass
lt: Pilni Žemi Tonai

en: Full Bass and Treble
lt: Pilni Žemi ir Aukšti Tonai

en: Full Treble
lt: Pilni Aukšti Tonai

en: Laptop Speakers and Headphones
lt: Nešiojamojo Kompiuterio Garsiakalbiai ir Ausinės

en: Large Hall
lt: Didelė Salė

en: Live
lt: Gyvai

en: Party
lt: Vakarėlis

en: Reggae
lt: Regis

en: Rock
lt: Rokas

en: Smiley Face Curve
lt: Šypsenėlės Linija

en: Soft
lt: Švelni

en: Soft Rock
lt: Lengvasis Rokas

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Equalizer
lt: Glodintuvas

en: Unknown Artist
lt: Nežinomas Atlikėjas

en: Unknown Album
lt: Nežinomas Albumas

note: The search dialog
en: Search in playlist
lt: Ieškoti grojaraštyje

en: _Close
lt: _Užverti

en: Add to playback queue
lt: Pridėti į grojimo eilę

en: _Jump to
lt: _Peršokti į

en: _Skip
lt: Pralei_sti

en: _Expand library
lt: _Išskleisti fonoteką

en: _Collapse library
lt: _Suskleisti fonoteką

en: Folders structure
lt: Aplankų struktūra

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Album
lt: Albumas

en: Genre
lt: Žanras

en: Artist / Album
lt: Atlikėjas / Albumas

en: Genre / Album
lt: Žanras / Albumas

en: Genre / Artist
lt: Žanras / Atlikėjas

en: Genre / Artist / Album
lt: Žanras / Atlikėjas / Albumas

note: Playlist and Radio tree
en: _Add to current playlist
lt: _Pridėti prie esamo grojaraščio

en: _Replace current playlist
lt: P_akeisti esamą grojaraštį

en: Replace and _play
lt: Pakeisti ir _groti

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Export
lt: Eksportuoti

note: Set dialog properties
en: Edit tags
lt: Keisti žymes

en: Move to _trash
lt: Perkelti į š_iukšlinę

en: Delete from library
lt: Ištrinti iš fonotekos

en: Unknown Genre
lt: Nežinomas Žanras

en: File can't be moved to trash. Delete permanently?
lt: Failas negali būti perkeltas į šiukšlinę. Ištrinti negrįžtamai?

en: The file "%s" cannot be moved to the trash. Details: %s
lt: Failas "%s" negali būti perkeltas į šiukšlinę. Išsamiau: %s

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Playlists
lt: Grojaraščiai

en: Radios
lt: Radijai

en: Library
lt: Fonoteka

en: Really want to move the files to trash?
lt: Tikrai norite perkelti failus į šiukšlinę?

en: Delete permanently instead of moving to trash
lt: Vietoj perkelimo į šiukšlinę, ištrinti negrįžtamai

en: Are you sure you want to delete current file from library?
    
    Warning: To recover we must rescan the entire library.
lt: Ar tikrai norite ištrinti esamą failą iš fonotekos?
    
    Įspėjimas: Norint atkurti, reikės iš naujo skenuoti visą fonoteką.

en: _Playback
lt: _Grojimas

en: Play_list
lt: Gr_ojaraštis

en: _View
lt: _Rodinys

en: _Tools
lt: Įr_ankiai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: Previous track
lt: Ankstesnis takelis

en: Play / Pause
lt: Groti / Pristabdyti

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Next track
lt: Kitas takelis

en: Edit track information
lt: Keisti takelio informaciją

en: _Quit
lt: _Baigti

en: _Add files
lt: _Pridėti failus

en: Open a media file
lt: Atverti medija failą

en: Add _location
lt: Pridėti _vietą

en: _Add the library
lt: Pridėti _fonoteką

en: Remove selection from playlist
lt: Šalinti pasirinktus iš grojaraščio

en: Crop playlist
lt: Apkirpti grojaraštį

en: Clear playlist
lt: Išvalyti grojaraštį

en: Save playlist
lt: Įrašyti grojaraštį

en: New playlist
lt: Naujas grojaraštis

en: Save selection
lt: Įrašyti pasirinktus

en: _Search in playlist
lt: _Ieškoti grojaraštyje

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

en: Jump to playing song
lt: Peršokti į šiuo metu grojamą dainą

en: E_qualizer
lt: _Glodintuvas

en: _Rescan library
lt: _Iš naujo skenuoti fonoteką

en: _Update library
lt: _Atnaujinti fonoteką

en: _Statistics
lt: _Statistika

en: Homepage
lt: Interneto svetainė

en: Community
lt: Bendruomenė

en: Translate Pragha
lt: Versti Pragha

en: About
lt: Apie

en: _Shuffle
lt: _Maišyti

en: _Repeat
lt: _Kartoti

en: _Fullscreen
lt: _Visas ekranas

en: Lateral _panel
lt: Šoninis _skydelis

en: Secondary lateral panel
lt: Antrinis šoninis skydelis

en: Playback controls below
lt: Grojimo valdikliai apačioje

en: Menubar
lt: Meniu juosta

en: Status bar
lt: Būsenos juosta

en: Total Tracks:
lt: Viso Takelių:

en: Total Artists:
lt: Viso Atlikėjų:

en: Total Albums:
lt: Viso Albumų:

en: Statistics
lt: Statistika

note: Create labels
en: Title
lt: Pavadinimas

en: Bitrate
lt: Pralaidumas

en: Year
lt: Metai

en: Comment
lt: Komentaras

note: Create labels
en: Length
lt: Trukmė

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Mimetype
lt: MIME tipas

en: Remove from playback queue
lt: Šalinti iš grojimo eilės

en: Remove from playlist
lt: Šalinti iš grojaraščio

note: Create the checkmenu items
en: Track | Tracks
lt[0]: Takelis
lt[1]: Takeliai
lt[2]: Takelių

en: Clear sort
lt: Išvalyti rikiavimą

en: Playlist
lt: Grojaraštis

en: _Ok
lt: _Gerai

en: Do you want to overwrite the playlist: %s ?
lt: Ar norite perrašyti grojaraštį: %s ?

en: Choose a new name
lt: Pasirinkite naują pavadinimą

en: Do you want to delete the item: %s ?
lt: Ar norite ištrinti elementą: %s ?

en: Export playlist to file
lt: Eksportuoti grojaraštį į failą

en: What do you want to do?
lt: Ką norite daryti?

en: Replace the playlist "%s"
lt: Pakeisti grojaraštį "%s"

en: Add to playlist "%s"
lt: Pridėti į grojaraštį "%s"

en: Patterns should be of the form:<filename>;<filename>;....
    A maximum of six patterns are allowed.
    Wildcards are not accepted as of now ( patches welcome :-) ).
lt: Šablonai turėtų būti tokios formos:<failo pavadinimas>;<failo pavadinimas>;....
    Daugiausiai leidžiami šeši šablonai.
    Pakaitos simboliai kol kas nėra priimami ( programos taisiniai yra sveikintini :-) ).

en: Album art pattern
lt: Albumo viršelio šablonas

en: Start normal
lt: Paleisti įprastai

en: Start fullscreen
lt: Paleisti visame ekrane

en: Start in system tray
lt: Paleisti sistemos dėkle

note: Create a folder chooser dialog
en: Select a folder to add to library
lt: Pasirinkite aplanką, kurį pridėsite į fonoteką

en: _Open
lt: _Atverti

en: Audio
lt: Garsas

en: Audio sink
lt: Garso posistemė

en: Restart Required
lt: Reikalingas Paleidimas iš Naujo

en: Audio Device
lt: Garso Įrenginys

en: Use software mixer
lt: Naudoti programinės įrangos maišiklį

en: Folders
lt: Aplankai

en: _Add
lt: _Pridėti

en: _Remove
lt: Ša_linti

en: Merge folders in the folders estructure view
lt: Sulieti aplankus į aplankų struktūros rodinį

en: Sort albums by release year
lt: Rikiuoti albumus pagal laidos metus

note: Labels
en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Controls
lt: Valdikliai

en: Show Album art in Panel
lt: Rodyti Skydelyje Albumo viršelį

en: Size of Album art
lt: Albumo viršelio Dydis

en: Album art file pattern
lt: Albumo viršelio failo šablonas

en: Search
lt: Paieška

note: Instant search.
en: Search while typing
lt: Ieškoti, renkant tekstą

note: Aproximate search.
en: Search similar words
lt: Ieškoti panašių žodžių

en: When starting pragha
lt: Paleidžiant Pragha

en: Remember last window state
lt: Prisiminti paskutinę lango būseną

en: Restore last playlist
lt: Atkurti paskutinį grojaraštį

en: When adding folders
lt: Pridedant aplankus

en: Add files recursively
lt: Pridėti failus su pakatalogiais

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Show Pragha icon in the notification area
lt: Rodyti Pragha piktogramą pranešimų srityje

en: Minimize Pragha when closing window
lt: Suskleisti Pragha, užveriant langą

en: Plugins
lt: Įskiepiai

note: The main preferences dialog
en: Preferences
lt: Nuostatos

en: General
lt: Bendra

en: Services
lt: Tarnybos

en: Preferences of Pragha
lt: Pragha Nuostatos

en: Library scan complete
lt: Fonotekos skenavimas užbaigtas

en: <b>Not playing</b>
lt: <b>Negrojama</b>

en: Track No
lt: Takelio Nr

en: File
lt: Failas

note: The main edit dialog
en: Details
lt: Išsamiau

en: channel | channels
lt[0]: kanalas
lt[1]: kanalai
lt[2]: kanalų

en: Channels
lt: Kanalai

en: Samplerate
lt: Skaitmeninimo dažnis

en: Folder
lt: Aplankas

en: Open folder
lt: Atverti aplanką

en: Do you want to set the track number of ALL of the selected tracks to: %d ?
lt: Ar norite nustatyti VISŲ pasirinktų takelių takelio numerį į: %d ?

en: Do you want to set the title tag of ALL of the selected tracks to: %s ?
lt: Ar norite nustatyti VISŲ pasirinktų takelių pavadinimo žymę į: %s ?

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
lt: %s <small><span weight="light">atlieka</span></small> %s <small><span weight="light">albume</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s
lt: %s <small><span weight="light">atlieka</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
lt: %s <small><span weight="light">albume</span></small> %s

en: Previous Track
lt: Ankstesnis Takelis

en: Play / Pause Track
lt: Groti / Pristabdyti Takelį

en: Stop playback
lt: Stabdyti grojimą

en: Next Track
lt: Kitas Takelis

en: Leave Fullscreen
lt: Išeiti iš Viso Ekrano

en: Play songs in a random order
lt: Groti dainas atsitiktine tvarka

en: Repeat playback list at the end
lt: Pabaigoje kartoti grojimo sąrašą

en: day | days
lt[0]: diena
lt[1]: dienos
lt[2]: dienų

en: Unable to open the browser
lt: Nepavyko atverti naršyklę

en: <b>Error playing current track.</b>
    (%s)
    <b>Reason:</b> %s
lt: <b>Klaida, grojant esamą takelį.</b>
    (%s)
    <b>Priežastis:</b> %s

en: _Stop
lt: _Stabdyti

en: _Next
lt: _Kitas

en: Select a file to play
lt: Pasirinkite norimą groti failą

en: Supported media
lt: Palaikoma medija

en: All files
lt: Visi failai

en: Enter the URL of an internet radio stream
lt: Įveskite internetinio radijo srauto URL

en: Give it a name to save
lt: Suteikite jam vardą, siekiant įrašyti

en: Add a location
lt: Pridėkite vietą

note: Setup application name and pulseaudio role
en: Pragha Music Player
lt: Pragha Muzikos Grotuvas

en: Music Player
lt: Muzikos Grotuvas

en: Manage and listen to music
lt: Tvarkyti ir klausytis muzikos

en: Search tags on AcoustID
lt: Ieškoti žymių per AcoustID

en: AcoustID not found any similar song
lt: AcoustID nerado jokios panašios dainos

en: Audio/Data CD
lt: Garso/Duomenų CD

en: An audio CD was inserted
lt: Buvo įdėtas garso CD

en: Add Audio _CD
lt: Pridėti Garso _CD

en: Audio CD
lt: Garso CD

en: Audio CD Device
lt: Garso CD Įrenginys

en: Ignore
lt: Nepaisyti

en: Search music on DLNA server
lt: Ieškoti muzikos DLNA serveryje

en: Music of the %s server was added.
lt: Buvo pridėta %s serverio muzika.

en: Could not find any DLNA server.
lt: Nepavyko rasti jokio DLNA serverio.

en: Love track
lt: Patinka takelis

en: Unlove track
lt: Nepatinka takelis

en: Import a XSPF playlist
lt: Importuoti XSPF grojaraštį

en: Add favorites
lt: Pridėti mėgstamus

en: Add similar
lt: Pridėti panašius

en: Unable to establish conection with Last.fm
lt: Nepavyko užmegzti ryšio su Last.fm

en: Last.fm suggested a tag correction
lt: Last.fm pasiūlė žymės pataisymą

en: Last.fm doesn't suggest any similar track
lt: Last.fm nesiūlo jokių panašių takelių

en: You don't have favorite tracks on Last.fm
lt: Jūs neturite mėgstamų takelių tarnyboje Last.fm

en: Last.fm submission failed
lt: Last.fm pateikimas nepavyko

en: Update current song on Last.fm failed.
lt: Esamos dainos atnaujinimas sistemoje Last.fm nepavyko.

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: by <b>%s</b> in <b>%s</b> <b>(%s)</b>
lt: atlieka <b>%s</b> albume <b>%s</b> <b>(%s)</b>

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Show Album art in notifications
lt: Rodyti pranešimuose Albumo viršelį

en: Add actions to change track in notifications
lt: Pridėti į pranešimus veiksmus keisti takelį

en: Unable to access "%s"
lt: Nepavyksta pasiekti "%s"

en: Song Information
lt: Dainos Informacija

en: Download the album art while playing their songs.
lt: Grojant dainą per tarnybas, atsisiųsti albumo viršelį.

en: Artist info
lt: Atlikėjo informacija

en: Lyrics not found.
lt: Dainos žodžių nerasta.

en: Artist information not found.
lt: Atlikėjo informacijos nerasta.

en: Searching...
lt: Ieškoma...

en: Search radio on TuneIn
lt: Ieškoti radijo per TuneIn

en: Search in TuneIn
lt: Ieškoti sistemoje TuneIn
