Pragha - en to nl translation catalogue (216 entries)

note: GtkInfoBar has undocumented behavior for GTK_RESPONSE_CANCEL
en: _No
nl: _Nee

en: _Yes
nl: _Ja

en: Would you like to import %s to library?
nl: Wilt u %s importeren naar de bibliotheek?

en: Would you like to update your music library?
nl: Wilt u uw muziek bibliotheek actualiseren?

en: FILENAME
nl: BESTANDSNAAM

en: Use --help to see a full list of available command line options.
nl: Gebruik --help om om alle beschikbare opdrachtregels te zien.

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Classical
nl: Klassiek

en: Full Bass
nl: Maximale Bas

en: Full Bass and Treble
nl: Maximale Bas en Hoge tonen

en: Full Treble
nl: Maximale Hoge tonen

en: Laptop Speakers and Headphones
nl: Laptop Luidsprekers en Koptelefoon

en: Large Hall
nl: Grote hal

en: Smiley Face Curve
nl: Glimlachende boog

en: Custom
nl: Aangepast

en: Unknown Artist
nl: Onbekende artiest

en: Unknown Album
nl: Onbekend album

note: The search dialog
en: Search in playlist
nl: Zoek in de Afspeellijst

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Add to playback queue
nl: Toevoegen aan wachtrij

en: _Jump to
nl: _Spring naar

en: _Skip
nl: _Overslaan

en: S_kip All
nl: Alles O_verslaan

en: Delete _All
nl: _Alles verwijderen

en: _Expand library
nl: _Maximaliseer de bibliotheek

en: _Collapse library
nl: _Minimaliseer de bibliotheek

en: Folders structure
nl: Mappenstructuur

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist / Album
nl: Artiest / Album

en: Genre / Artist
nl: Genre / Artiest

en: Genre / Artist / Album
nl: Genre / Artiest / Album

note: Playlist and Radio tree
en: _Add to current playlist
nl: _Voeg toe aan huidige afspeellijst

en: _Replace current playlist
nl: _Vervang huidige afspeellijst

en: Replace and _play
nl: Vervang en _speel af

en: Rename
nl: Hernoem

en: Delete
nl: Verwijder

en: Export
nl: Exporteer

note: Set dialog properties
en: Edit tags
nl: Tags bewerken

en: Move to _trash
nl: Verplaats naar prullenbak

en: Delete from library
nl: Verwijder uit de bibliotheek

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Genre
nl: Onbekend genre

en: The file "%s" cannot be moved to the trash. Details: %s
nl: Het bestand "%s" kon niet naar de prullenbak verplaatst worden. Details: %s

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Playlists
nl: Afspeellijsten

en: Radios
nl: Radio's

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Really want to move the files to trash?
nl: Weet u zeker dat u het bestand naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Delete permanently instead of moving to trash
nl: Permanent verwijderen in plaats van naar de prullenbak verplaatsen.

en: Are you sure you want to delete current file from library?
    
    Warning: To recover we must rescan the entire library.
nl: Bent U zeker dat U het huidige nummer wilt verwijderen uit de bibliotheek?
    
    Opgelet: om dit ongedaan te maken, moet de volledige bibliotheek opnieuw gescand worden.

en: _Playback
nl: _Afspelen

en: Play_list
nl: Afspeel_lijst

en: _View
nl: _Beeld

en: _Tools
nl: _Hulpmiddelen

en: _Help
nl: _Hulp

en: Previous track
nl: Vorig nummer

en: Play / Pause
nl: Afspelen / Pauze

en: Next track
nl: Volgend nummer

en: Edit track information
nl: Bewerk nummerinformatie

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Add files
nl: _Bestanden toevoegen

en: Open a media file
nl: Open een mediabestand

en: Add _location
nl: Voeg _locatie toe

en: _Add the library
nl: _Voeg de bibliotheek toe

en: Remove selection from playlist
nl: Verwijder selectie van afspeellijst

en: Crop playlist
nl: Snijd afspeellijst bij

en: Clear playlist
nl: Afspeellijst leegmaken

en: Save playlist
nl: Afspeellijst bewaren

en: New playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Save selection
nl: Selectie bewaren

en: _Search in playlist
nl: _Zoek in afspeellijst

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Jump to playing song
nl: Ga naar huidig nummer

en: _Rescan library
nl: _Herscan bibliotheek

en: _Update library
nl: _Werk bibliotheek bij

en: _Statistics
nl: _Statistieken

en: Community
nl: Gemeenschap

en: Translate Pragha
nl: Pragha vertalen

en: About
nl: Over Pragha

en: _Shuffle
nl: _Willekeurige volgorde

en: _Repeat
nl: _Herhalen

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: Lateral _panel
nl: Zij_paneel

en: Secondary lateral panel
nl: Secundaire zij paneel

en: Playback controls below
nl: Afspeelknoppen beneden

en: Status bar
nl: Statusbalk

en: Total Tracks:
nl: Totaal aantal nummers:

en: Total Artists:
nl: Totaal aantal artiesten:

en: Total Albums:
nl: Totaal aantal albums:

en: Statistics
nl: Statistieken

note: Create labels
en: Title
nl: Titel

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Year
nl: Jaar

en: Comment
nl: Commentaar

note: Create labels
en: Length
nl: Lengte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Remove from playback queue
nl: Verwijder uit afspeel wachtrij

en: Remove from playlist
nl: Verwijder uit afspeellijst

en: _Send to
nl: _Stuur naar

en: Copy "%i" to selected track numbers
nl: Kopieer "%i" naar geselecteerde nummers

en: Copy "%s" to selected titles
nl: Kopieer "%s" naar geselecteerde titels

en: Copy "%s" to selected artists
nl: Kopieer "%s" naar geselecteerde artiesten

en: Copy "%s" to selected albums
nl: Kopieer "%s" naar geselecteerde albums

en: Copy "%s" to selected genres
nl: Kopieer "%s" naar geselecteerde genres

en: Copy "%i" to selected years
nl: Kopieer "%i" naar geselecteerde jaren

en: Copy "%s" to selected comments
nl: Kopieer "%s" naar geselecteerde commentaren

note: Create the checkmenu items
en: Track | Tracks
nl[1]: Nummer

en: Clear sort
nl: Verwijder volgorde

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: <b>con_playlist</b> is a reserved playlist name
nl: <b>con_playlist</b> is een gereserveerde naam

en: Do you want to overwrite the playlist: %s ?
nl: Wilt u de afspeellijst %s overschrijven?

en: Choose a new name
nl: Kies een nieuwe naam

en: Do you want to delete the item: %s ?
nl: Wilt u het item %s verwijderen?

en: Export playlist to file
nl: Afspeellijst naar bestand exporteren

en: _Save
nl: _Opslaan

en: Added %d songs from %d of the imported playlist.
nl: Voegde %d nummers van %d toe uit de geïmporteerde afspeellijst

en: What do you want to do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Replace the playlist "%s"
nl: De afspeellijst vervangen? "%s"

en: Add to playlist "%s"
nl: Toevoegen aan de afspeellijst "%s"

en: Patterns should be of the form:<filename>;<filename>;....
    A maximum of six patterns are allowed.
    Wildcards are not accepted as of now ( patches welcome :-) ).
nl: Patronen dienen deze vorm aan te nemen:<bestandsnaam>;<bestandsnaam>;....
    Maximum zes patronen zijn toegelaten.
    Wildcards zijn voorlopig niet toegelaten ( patches welkom :-) ).

en: Album art pattern
nl: Patroon voor albumhoes

en: Start normal
nl: Start normaal op

en: Start fullscreen
nl: Start in volledig scherm op

en: Start in system tray
nl: Start geminimaliseerd op

note: Create a folder chooser dialog
en: Select a folder to add to library
nl: Selecteer een map om aan de bibliotheek toe te voegen

en: _Open
nl: _Openen

en: Audio
nl: Geluid

en: Audio sink
nl: Geluids systeem

en: Restart Required
nl: Herstart noodzakelijk

en: Audio Device
nl: Audio apparaat

en: Use software mixer
nl: Gebruik software mixer

en: Folders
nl: Mappen

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Remove
nl: _Verwijder

en: Merge folders in the folders estructure view
nl: Mappen samenvoegen in de 'estructure' weergave

en: Sort albums by release year
nl: Sorteer albums op uitgavejaar

note: Labels
en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Controls
nl: Bedieningselementen

en: Show Album art in Panel
nl: Toon albumhoes in het zijpaneel

en: Size of Album art
nl: Grootte van albumhoes

en: Album art file pattern
nl: Albumhoes patroon bestand

en: Search
nl: Zoek

note: Instant search.
en: Search while typing
nl: Zoek tijdens het typen

note: Aproximate search.
en: Search similar words
nl: Zoek soortgelijke woorden

en: When starting pragha
nl: Bij het starten van pragha

en: Remember last window state
nl: Onthoud de laatst gebruikte scherminstelling

en: Restore last playlist
nl: Zet de laatste afspeellijst terug

en: When adding folders
nl: Bij het toevoegen van mappen

en: Add files recursively
nl: Voeg bestanden recursief toe

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Show Pragha icon in the notification area
nl: Toon pragha icoon in systeemvak

en: Minimize Pragha when closing window
nl: Minimaliseer Pragha bij het sluiten van venster

note: The main preferences dialog
en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: General
nl: Algemeen

en: Services
nl: Diensten

en: Preferences of Pragha
nl: Pragha voorkeuren

en: %i files analized of %i detected
nl: %i bestanden geanalyseerd van de %i gedetecteerd

en: Searching files to analyze
nl: Zoeken naar bestanden om te analyseren

en: Library scan complete
nl: Afzoeken van bibliotheek gereed

en: <b>Not playing</b>
nl: <b>Speelt niet</b>

en: Track No
nl: Nummer

en: File
nl: Bestand

en: Channels
nl: Kanalen

en: Samplerate
nl: Samplefrequentie

en: Folder
nl: Map

en: Selection to
nl: Selectie naar

en: Open folder
nl: Open map

en: Do you want to set the track number of ALL of the selected tracks to: %d ?
nl: Wilt u het liednummer van ALLE geselecteerde nummers zetten op: %d ?

en: Do you want to set the title tag of ALL of the selected tracks to: %s ?
nl: Wilt u de titeltag van ALLE geselecteerde nummers zetten op: %s ?

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
nl: %s <small><span weight="light">door</span></small> %s <small><span weight="light">in</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s
nl: %s <small><span weight="light">door</span></small> %s

en: Previous Track
nl: Vorig nummer

en: Play / Pause Track
nl: Speel / Pauzeer nummer

en: Stop playback
nl: Stop met afspelen

en: Next Track
nl: Volgend nummer

en: Leave Fullscreen
nl: Verlaat volledig scherm

en: Play songs in a random order
nl: Speel nummers in willekeurige volgorde

en: Repeat playback list at the end
nl: Herhaal de afspeellijst aan het einde

en: day | days
nl[1]: dag

en: Unable to open the browser
nl: Kan de browser niet openen

en: <b>Error playing current track.</b>
    (%s)
    <b>Reason:</b> %s
nl: <b>Fout bij afspelen huidig nummer</b>
    (%s)
    <b>Reden:</b> %s

en: _Next
nl: _Volgende

en: Select a file to play
nl: Selecteer een bestand om af te spelen

en: Supported media
nl: Ondersteunde formaten

en: All files
nl: Alle bestanden

en: Enter the URL of an internet radio stream
nl: Vul de URL in van internetradio-stream

en: Give it a name to save
nl: Geef het een naam om op te slaan

en: Add a location
nl: Voeg een locatie toe

note: Setup application name and pulseaudio role
en: Pragha Music Player
nl: Pragha Muziekspeler

en: Music Player
nl: Muziekspeler

en: Manage and listen to music
nl: Beheer en luister naar muziek

en: Add Audio _CD
nl: Voeg Audio-_CD toe

en: Audio CD Device
nl: Audio CD apparaat

en: Connect to CDDB server
nl: Verbind met CDDB server

en: _Lastfm
nl: _LastFM

en: Love track
nl: Houd van nummer

en: Unlove track
nl: Houdt niet meer van nummer

en: Import a XSPF playlist
nl: Importeer een XSPF-afspeellijst

en: Add favorites
nl: Voeg favorieten toe

en: Add similar
nl: Voeg vergelijkbare toe

en: Unable to establish conection with Last.fm
nl: Kan geen verbinding tot stand bregen met Last.fm

en: Last.fm suggested a tag correction
nl: Last.FM suggereerde een tag-correctie

en: Love song on Last.fm failed.
nl: Favoriet nummer toevoegen op Last.FM mislukt.

en: Unlove song on Last.fm failed.
nl: Favoriet nummer verwijderen op Last.FM mislukt.

en: Added %d tracks of %d suggested from Last.fm
nl: %d van %d toegevoegde suggesties van Last.fm.

en: Added %d songs of the last %d loved on Last.fm.
nl: %d nummers van de laatst %d geliefde toegevoegd op Last.fm.

en: Last.fm submission failed
nl: Toevoeging aan Last.fm mislukt

en: Track scrobbled on Last.fm
nl: Nummer scrobbled op Last.fm

en: Update current song on Last.fm failed.
nl: Bijwerken van huidig nummer op Last.FM mislukt.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: by <b>%s</b> in <b>%s</b> <b>(%s)</b>
nl: door <b>%s</b> in <b>%s</b> <b>(%s)</b>

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Show Album art in notifications
nl: Toon albumhoes in notificaties

en: Add actions to change track in notifications
nl: Toon actieknoppen in notificaties
