Pragha - en to no translation catalogue (67 entries)

en: Unknown Artist
no: Ukjent Artist

en: Unknown Album
no: Ukjent Album

en: Delete
no: Slett

en: Export
no: Eksporter

note: Set dialog properties
en: Edit tags
no: Rediger tagger

en: Unknown
no: Ukjente

en: Unknown Genre
no: Ukjent Genre

en: Playlists
no: Spillelister

en: Library
no: Samling

en: _Tools
no: _Verktøy

en: _Help
no: _Hjelp

en: Stop
no: Stopp

en: _Quit
no: _Avslutt

en: Open a media file
no: Åpne en mediafil

en: Save playlist
no: Lagre Spilleliste

en: _Preferences
no: _Innstillinger

en: _Statistics
no: _Statistikker

en: Homepage
no: Hjemmeside

en: Community
no: Fellesskap

en: About
no: Om

en: _Shuffle
no: _Tilfeldig

en: _Repeat
no: _Gjenta

en: Total Tracks:
no: Antall Låter:

en: Total Artists:
no: Antall Artister:

en: Total Albums:
no: Antall Album:

en: Statistics
no: Statistikker

note: Create labels
en: Title
no: Tittel

en: Bitrate
no: Bithastighet

en: Year
no: År

note: Create labels
en: Length
no: Lengde

en: Filename
no: Filnavn

note: Create the checkmenu items
en: Track | Tracks
no[1]: Spor

en: <b>con_playlist</b> is a reserved playlist name
no: <b>con_playlist</b>er et navn som allerede er brukt

en: Export playlist to file
no: Eksporter spilleliste til fil

en: Patterns should be of the form:<filename>;<filename>;....
    A maximum of six patterns are allowed.
    Wildcards are not accepted as of now ( patches welcome :-) ).
no: Mønstre bør se slik ut:<filename>;<filename>;....
    Maksimalt seks mønstre er tillatt.
    Wildcards godtas ikke fra nå av (patcher velkommen :-) ).

en: Album art pattern
no: Albumcover mønster

note: Create a folder chooser dialog
en: Select a folder to add to library
no: Velg en mappe for å legge til samling

en: Audio sink
no: Audio synk

en: Restart Required
no: Krever Omstart

en: Audio Device
no: Lydenhet

en: Use software mixer
no: Bruk mykvare mikser

en: Folders
no: Mappe

en: Show Album art in Panel
no: Vis Albumcover i Panel

en: Size of Album art
no: Størrelse på Albumcover

en: Album art file pattern
no: Albumcover filmønster

en: General
no: Generell

en: Library scan complete
no: Skanning av samling ferdig

en: <b>Not playing</b>
no: <b>Spiller ikke</b>

en: Track No
no: Tittel

en: File
no: Fil

en: Channels
no: Kanaler

en: Samplerate
no: Samplingsfrekvens

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
no: %s <small><span weight="light">av</span></small> %s <small><span weight="light">i</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">by</span></small> %s
no: %s <small><span weight="light">av</span></small> %s

en: %s <small><span weight="light">in</span></small> %s
no: %s <small><span weight="light">i</span></small> %s

en: Previous Track
no: Forrige Spor

en: Play / Pause Track
no: Spill / Pause Spor

en: Stop playback
no: Stopp Spilling

en: Next Track
no: Neste Spor

en: day | days
no[1]: dag

en: Select a file to play
no: Velg fil for avspilling

en: Supported media
no: Støttet media

en: All files
no: Alle filer

en: Audio CD Device
no: Audio CD Enhet

en: Connect to CDDB server
no: Koble til CDDB server

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord
